-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мікрохвильові печі- ID: UA-2026-09-03-012044-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285442
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Холодильники- ID: UA-2026-09-02-009300-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268082
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 07.09.26 16:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кондиціонери побутові- ID: UA-2026-08-11-000835-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30044514
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кондиціонери побутові- ID: UA-2026-08-04-010777-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29991189
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрообігрівачі- ID: UA-2026-05-13-007911-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29210446
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39715240-1 Електроприлади для обігріву приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрохвильові печі- ID: UA-2026-04-28-002622-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29047284
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильники- ID: UA-2026-04-28-002048-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29046720
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрохвильові печі та чайники електричні- ID: UA-2026-04-15-002535-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28917586
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильники та водонагрівачі електричні- ID: UA-2025-12-22-017088-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27703162
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холодильники- ID: UA-2024-11-27-001144-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23413626
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрообігрівачі та вентилятори- ID: UA-2024-11-26-007380-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23400235
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильники- ID: UA-2024-11-26-006388-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23399475
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильники Interlux ILR-0093W- ID: UA-2023-12-26-006647-a
- Дата створення : 26.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20248694
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильники- ID: UA-2021-11-26-007109-b
- Дата створення : 26.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12735217
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мийка високого тиску- ID: UA-2021-07-30-002229-b
- Дата створення : 30.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10914525
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -