-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Візок сервірувальний в приміщення їдальні Угринівського ліцею Угринівської сільської ради...×-
Візок сервірувальний в приміщення їдальні Угринівського ліцею Угринівської сільської ради (с. Угринів, вул. Галицька, 2)"
- ID: UA-2026-09-04-001821-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290617
ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Полиця-сушка в приміщення їдальні Угринівського ліцею Угринівської сільської ради (с. Угри...×-
Полиця-сушка в приміщення їдальні Угринівського ліцею Угринівської сільської ради (с. Угринів, вул. Галицька, 2)"
- ID: UA-2026-09-04-000850-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289650
ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пароконвектомат 7*GN 1/1 або еквівалент, комплект гастроємностей, підставка під пароконве...×-
Пароконвектомат 7*GN 1/1 або еквівалент, комплект гастроємностей, підставка під пароконвектомат з направляючими під GN 1/1 для харчоблоку шкільної їдальні Угринівського ліцею
- ID: UA-2026-06-16-004881-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29548740
ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -