-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для їдалень та харчоблоків- ID: UA-2026-07-31-005946-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29963953
Батівська селищна рада ЄДРПОУ: 22093410ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 19 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилавок для столових приборів ПСП-600- ID: UA-2026-01-30-011194-a
- Дата створення : 30.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28133418
Батівська селищна рада ЄДРПОУ: 22093410ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухоннне обладнання промислове (столи,мийки,сушки)- ID: UA-2026-01-30-011163-a
- Дата створення : 30.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28133371
Батівська селищна рада ЄДРПОУ: 22093410ДК 021:2015: 39314000-6 Промислове кухонне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для їдальні та харчоблоку- ID: UA-2025-10-06-013555-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26657529
Батівська селищна рада ЄДРПОУ: 22093410ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги відміненоТорги відмінено -