-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів природничої освітньої га...×-
Комплекти засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів природничої освітньої галузі та STEM лабораторії НУШ для створення сучасного освітнього простору (4 Лоти) (Лот 1 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології, Лот 2 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету фізики, Лот 3 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету хімії, Лот 4 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету та лабораторії STEM)
- ID: UA-2026-08-31-013348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246518
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти меблів для навчальних кабінетів та лабораторій (8 комплектів) (39160000-1 - Шкі...×-
Комплекти меблів для навчальних кабінетів та лабораторій (8 комплектів) (39160000-1 - Шкільні меблі)
- ID: UA-2026-08-31-013182-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246355
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2023-12-06-001669-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19918260
ДК 021:2015: 39162110-9 Навчальне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект стіл учнівський 2-місний з полицею, стілець Т-подібний- ID: UA-2023-11-23-015792-a
- Дата створення : 23.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19760761
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі- ID: UA-2019-09-03-002108-b
- Дата створення : 03.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3740920
ГАДЯЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ Є.П. КОЧЕРГІНА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590636ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -