-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проектори та супутнє обладнання- ID: UA-2023-10-20-014611-a
- Дата створення : 20.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19364605
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання( Проектор )- ID: UA-2023-10-10-005713-a
- Дата створення : 10.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19229527
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проектори та супутнє обладнання- ID: UA-2023-10-05-014173-a
- Дата створення : 05.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19193970
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання( Проектор )- ID: UA-2023-09-29-005168-a
- Дата створення : 29.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19132071
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання (Проекційний екран -5 шт, Проектор Epson EB-W49 - 5 штук , Кронште...×-
Фотографічне обладнання (Проекційний екран -5 шт, Проектор Epson EB-W49 - 5 штук , Кронштейн для проектора Brateck PRB-2W BLACK -4 шт , Кронштейн для проектора KSL CMPR-3-1 шт )
- ID: UA-2022-02-10-004816-b
- Дата створення : 10.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14058991
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КИЇВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання (Проекційний екран Atria MW-PC-144D, Проектор Epson EB-W51, Кроншт...×-
Фотографічне обладнання (Проекційний екран Atria MW-PC-144D, Проектор Epson EB-W51, Кронштейн для проектора КВАДО К-92 чорний)
- ID: UA-2022-01-12-006104-a
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13587536
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КИЇВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання (Проекційний екран Atria MW-PC-144D, Проектор Epson EB-W51, Кроншт...×-
Фотографічне обладнання (Проекційний екран Atria MW-PC-144D, Проектор Epson EB-W51, Кронштейн для проектора КВАДО К-92 чорний)
- ID: UA-2021-12-22-012761-c
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13359334
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КИЇВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання (Проекційний екран Atria MW-PC-144D, Проектор Epson EB-W51, Кроншт...×-
Фотографічне обладнання (Проекційний екран Atria MW-PC-144D, Проектор Epson EB-W51, Кронштейн для проектора КВАДО К-92 чорний)
- ID: UA-2021-11-30-005462-c
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12775687
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КИЇВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання (Стійка-ворота для фону до 3м, набір постійного студійного світла...×-
Фотографічне обладнання (Стійка-ворота для фону до 3м, набір постійного студійного світла 50х70 см, лампа для постійного світла 30W, стійка журавель370 см, система установки фонів(довжина перекладини: 30 см; макс. висота стійки : 2м; мін. висота стійки:70 см), фон тканинний чорний 3х3, фон тканинний зелений 3х3, фон тканинний білий 3х3, штатив для відеозйомки висотою до 167 см.)
- ID: UA-2021-06-18-006525-c
- Дата створення : 18.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10409014
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КИЇВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотографічне обладнання- ID: UA-2020-02-13-001379-b
- Дата створення : 13.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4487403
Державний навчальний заклад «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання, (Проектор Epson EB-S41 (V11H842040)- ID: UA-2019-11-29-001740-c
- Дата створення : 29.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4090329
Державний навчальний заклад «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання, (Проектор Epson EB-S41 (V11H842040).- ID: UA-2019-10-17-003665-b
- Дата створення : 17.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3900768
Державний навчальний заклад «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання, (Проектор Epson EB-S41 (V11H842040)- ID: UA-2019-02-19-001621-a
- Дата створення : 19.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3091759
Державний навчальний заклад «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотографічне обладнання (Екран)- ID: UA-2019-03-01-000767-b
- Дата створення : 01.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3070892
Державний навчальний заклад «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фотографічне обладнання (Проектор Epson EB-S41 (V11H842040) (або еквівалент з точними хара...×-
Фотографічне обладнання (Проектор Epson EB-S41 (V11H842040) (або еквівалент з точними характеристиками))
- ID: UA-2018-04-12-000340-c
- Дата створення : 12.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1932479
Державний навчальний заклад «Київське регіональне вище професійне училище будівництва» ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -