-
-
Відкриті торги
-
КЕП
38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор Panasonic PT-MZ88OW або еквівалент)- ID: UA-2021-10-28-000935-b
- Дата створення : 28.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12192258
КУ "Одеський академічний театр музичної комедії ім.М.Водяного" ЄДРПОУ: 02224838ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор Panasonic PT-MZ88OW або еквівалент)- ID: UA-2021-10-12-005742-c
- Дата створення : 12.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11960080
КУ "Одеський академічний театр музичної комедії ім.М.Водяного" ЄДРПОУ: 02224838ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -