-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект лазертаг із макетами сучасної стрілецької зброї (АК-74 і AR-15) для забезпечення...×-
Комплект лазертаг із макетами сучасної стрілецької зброї (АК-74 і AR-15) для забезпечення викладання навчального предмету «Захист України» НУШ Ukraine Facility
- ID: UA-2026-08-31-011642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244913
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44042390ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:22)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Інтерактивний лазерний стрілецький тренажер з екраном, та макетами 2 автоматів, 2 пістолет...×-
Інтерактивний лазерний стрілецький тренажер з екраном, та макетами 2 автоматів, 2 пістолетів з лазерним цілевказівником та акустичною системою та монокуляром, програмне забезпечення до інтерактивного лазерного стрілецького тренажеру з можливістю збереження статистики стрільб в зовнішньому файлі для забезпечення викладання предмета «Захист України» НУШ Ukraine Facility
- ID: UA-2026-08-28-003096-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222551
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44042390ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 11:03)
-