-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система відеонагляду- ID: UA-2026-08-10-003723-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30035024
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектор валют Voltronic 2138 (UVLCD-2138) (ДК 021:2015: 35121200-0 Детектори банкнот)- ID: UA-2026-05-11-002216-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29174467
ДК 021:2015: 35121200-0 Детектори банкнотЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик руху інфрачервоний стельовий e.sensor.pir.07.white(білий), 360°, ІР20 (ДК 021:2015:...×-
Датчик руху інфрачервоний стельовий e.sensor.pir.07.white(білий), 360°, ІР20 (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2026-05-05-012292-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29123699
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок базовий на 20 променів приймально-контрольного пускового концентратора ПС, прилад при...×-
Блок базовий на 20 променів приймально-контрольного пускового концентратора ПС, прилад приймально-контрольний пожежний Тірас-16П (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2026-03-30-010308-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28768973
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вулична IP-камера Dahua DH-IPC-HFW2249S-S-IL (2.8мм), Купольна IP-камера Dahua DH-IPC-HDW1...×-
Вулична IP-камера Dahua DH-IPC-HFW2249S-S-IL (2.8мм), Купольна IP-камера Dahua DH-IPC-HDW1230T1 (2.8мм) (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2026-02-02-012495-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28154205
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання відеонагляду (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду та охорони)- ID: UA-2025-11-07-003914-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27037749
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання відеонагляду з монтажем (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду т...×-
Обладнання відеонагляду з монтажем (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2025-10-24-009707-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26882745
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання інтегрованої системи безпеки на базі обладнання Ajax Systems із монтажем ДК 021...×-
Обладнання інтегрованої системи безпеки на базі обладнання Ajax Systems із монтажем ДК 021:2015: 35120000-1 — Системи та пристрої нагляду та охорони
- ID: UA-2025-05-02-008549-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25181878
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання відеонагляду- ID: UA-2024-07-05-005358-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22006012
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання відеонагляду з монтажем (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду т...×-
Обладнання відеонагляду з монтажем (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2024-04-16-006881-a
- Дата створення : 16.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21310169
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектор валют Спектр-5 LED (ДК 021:2015: 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охор...×-
Детектор валют Спектр-5 LED (ДК 021:2015: 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2024-04-11-000694-a
- Дата створення : 11.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21265978
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання відеонагляду з монтажем (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду та...×-
Обладнання відеонагляду з монтажем (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2024-02-29-010476-a
- Дата створення : 29.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20895974
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектор валют Спектр-5 LED (ДК 021:2015: 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охор...×-
Детектор валют Спектр-5 LED (ДК 021:2015: 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2023-12-28-009186-a
- Дата створення : 28.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20281418
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання відеонагляду з монтажем (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду т...×-
Обладнання відеонагляду з монтажем (ДК 021:2015:35120000-1: Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2023-06-29-003854-a
- Дата створення : 29.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18272772
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детектор валют Спектр-5 LED (ДК 021:2015: 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охор...×-
Детектор валют Спектр-5 LED (ДК 021:2015: 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони)
- ID: UA-2023-05-03-005527-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17652520
ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониЗавершена -