-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сміттєвоз (код за ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)- ID: UA-2023-07-10-006994-a
- Дата створення : 10.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18360116
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОНЧАРІВСЬКЕ" ГОНЧАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34832019ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Самоскид (код за ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)- ID: UA-2023-07-10-006918-a
- Дата створення : 10.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18360035
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОНЧАРІВСЬКЕ" ГОНЧАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34832019ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Асенізаційна машина (код за ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби...×-
Асенізаційна машина (код за ДК 021:2015 – 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
- ID: UA-2023-07-10-006780-a
- Дата створення : 10.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18359891
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОНЧАРІВСЬКЕ" ГОНЧАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34832019ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -