-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування пацієнтів, що отримали...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування пацієнтів, що отримали опіки: Лінезолід (Linezolid), 2 мг/мл по 300 мл, фл., пак., конт., пл. - 1375 шт.)
- ID: UA-2026-09-04-009359-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298042
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування пацієнтів, що отримали...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування пацієнтів, що отримали опіки: Колістин (Colistin), 2000000 МО, фл. - 1500 шт.)
- ID: UA-2026-09-04-009136-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297831
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Вакцина для профілактики грипу (Influenza, inactivated...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Вакцина для профілактики грипу (Influenza, inactivated, split virus or surface antigen), 0,5 мл, шпр. - 10000 шт.)
- ID: UA-2026-09-04-008933-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297629
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування пацієнтів, що отримали...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування пацієнтів, що отримали опіки: Альбумін (Albumin), 20%, 200 г/л, 100 мл, фл., пл., пак. - 5856 шт.)
- ID: UA-2026-09-04-008845-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297533
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для забезпечення хворих на ідіопатичн...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для забезпечення хворих на ідіопатичну тромбоцитопенічну пурпуру: Імуноглобулін людини нормальний (Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.), 10%, 50 мл, фл. - 14 шт.)
- ID: UA-2026-09-03-012631-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286017
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для надання нефрологічної допомоги: Д...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для надання нефрологічної допомоги: Дарбепоетин альфа (Darbepoetin alfa), 100 мкг/мл по 0,3 мл, шпр. - 13700 шт.)
- ID: UA-2026-08-18-008268-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30118133
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для хворих на акромегалію: Ланреотид...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для хворих на акромегалію: Ланреотид (Lanreotide), 120 мг, шпр. - 76 шт.).
- ID: UA-2026-08-14-007845-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30091329
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для хворих на первинний імунодефіцит:...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для хворих на первинний імунодефіцит: Імуноглобулін людини нормальний (Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.), 10%, 50 мл, фл. - 190 шт.)
- ID: UA-2026-08-11-009292-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052941
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для хворих на муковісцидоз: Моксифлок...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для хворих на муковісцидоз: Моксифлоксацин (Moxifloxacin), 400 мг/250 мл, пак., фл., пл., конт. - 112 шт.)
- ID: UA-2026-07-28-010987-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29933541
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для хворих на муковісцидоз: Цефтазиди...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для хворих на муковісцидоз: Цефтазидим та авібактам (Ceftazidime and beta-lactamase inhibitor), 2000 мг / 500 мг, фл. - 170 шт.)
- ID: UA-2026-07-28-010740-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29933304
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви для обстеження пацієнтів із захворюваннями нирок, 14 найменувань- ID: UA-2026-07-22-008563-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29882475
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для забезпечення хворих на ідіопатичн...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для забезпечення хворих на ідіопатичну тромбоцитопенічну пурпуру: Циклоспорин (Ciclosporin), 100 мг, капс. - 1620 шт.)
- ID: UA-2026-06-30-010673-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29693828
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для забезпечення хворих на ідіопатичн...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для забезпечення хворих на ідіопатичну тромбоцитопенічну пурпуру: Метилпреднізолон (Methylprednisolone), 500 мг, фл. - 60 шт.)
- ID: UA-2026-06-30-009550-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29692697
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для забезпечення хворих на ідіопатичн...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для забезпечення хворих на ідіопатичну тромбоцитопенічну пурпуру: Метилпреднізолон (Methylprednisolone), 32 мг, табл. - 1980 шт.)
- ID: UA-2026-06-30-008472-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29691627
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для хворих на муковісцидоз: Моксифлок...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для хворих на муковісцидоз: Моксифлоксацин (Moxifloxacin), 400 мг/250 мл, пак., фл., пл., конт. - 112 шт.)
- ID: UA-2026-06-29-005833-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29676586
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) ЄДРПОУ: 02012906ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -