-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію гідрокарбонат розчин для інфузій 42 мг/мл 200 мл- ID: UA-2026-07-03-000519-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29720786
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій,...×-
Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 400 мл; Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл; Рінгера розчин для інфузій по 400 мл; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл; Омепразол 40 мг флакон; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 5,0 мл
- ID: UA-2026-07-03-000419-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29720690
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нефопам, розчин для ін’єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Вазопресин розчин для ін'єкцій 20 ВО...×-
Нефопам, розчин для ін’єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Вазопресин розчин для ін'єкцій 20 ВО/мл ампула по 1 мл ; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 20 мл; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл; Омепразол 40 мг флакон; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл
- ID: UA-2026-06-25-012134-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29656009
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,01 мг по 1,7 мл, картр...×-
Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,01 мг по 1,7 мл, картридж/карпула
- ID: UA-2026-06-25-003283-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29647180
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 100...×-
Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 100 мг/мл, по 2 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл; Ондансетрон таблетки, вкриті оболонкою, по 8 мг; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 400 мл; Глюкози розчин для інфузій 10 % по 400 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (скло); Рінгера розчин для інфузій по 400 мл; Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл; Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл; Омепразол 40 мг флакон; Бетаметазон крем/мазь 0.64 мг/г 15 гр; Гідрокортизон бутират, крем, 1 мг/г, по 30 г; Ібупрофен суспензія оральна 100 мг/5 мл 200 мл; Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл
- ID: UA-2026-06-18-011346-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29584420
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл; Трамадол розчин для ін'єкцій 50 мг/мл...×-
Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл; Трамадол розчин для ін'єкцій 50 мг/мл по 2 мл; Фентаніл, розчин для ін'єкцій, 0,05 мг/мл, по 2 мл; Морфін, розчин для ін`єкцій, 10 мг/мл по 1 мл
- ID: UA-2026-06-04-011966-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29442115
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкози розчин для інфузій 5 % по 1000 мл- ID: UA-2026-04-09-008903-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28879558
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Тест-система імуноферментна для виявлення...×-
ДК 021-2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (Тест-система імуноферментна для виявлення поверхневого антигену вірусу гепатиту В (HBsAg) (192 досл.), 48319 Вірус гепатиту B, поверхневий антиген IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0105020201 ПОВЕРХНЕВИЙ АНТИГЕН ВІРУСУ ГЕПАТИТУ В, 33694000-1, набір – 15; Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл до вірусу гепатиту С (192 досл.), 48365 Вірус гепатиту C, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0105020303 АНТИТІЛА ДО ВІРУСУ ГЕПАТИТУ С (ЗАГАЛЬНІ), 33694000-1, набір – 15; Тест-система імуноферментна для одночасного виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 та антигену р24 ВІЛ-1 (192 досл.), 48445 ВІЛ-1/ВІЛ-2, антигени/антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0105030404 КОМБІНОВАНИЙ СКРИНІНГ АНТИТІЛ І АНТИГЕНІВ (AG/AB) ВІЛ, 33694000-1, набір – 15; Стандартна сироватка для внутрішньо-лабораторного контролю якості досліджень на антитіла до ВІЛ-1 методом ІФА ВЛК-ВІЛ-1, 48475 ВІЛ-1, антигени/антитіла IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0105080804 ІНШІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВІРУСОЛОГІЇ – ІНФ. ІМ., 33694000-1, фл – 3; Тест-система імуноферментна для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgG до цитомегаловірусу людини (96 досл.), 49712 Антитіла класу IgG (імуноглобулін G) до цитомегаловірусу (CMV) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0105040203 АНТИТІЛА IGG ДО ЦМВ, 33694000-1, набір – 2; Тест-система імуноферментна для кількісного визначення антитіл класу IgG до збудника токсоплазмозу людини (Toxoplasma gondii) (96 досл.), 52436 Токсоплазма, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0105050102 АНТИТІЛА IGG ДО ТОКСОПЛАЗМИ, 33694000-1, набір – 2; Тест-система імуноферментна для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgG до вірусу простого герпесу 1 і 2 типів (96 досл.), 49541 Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2), імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0105040303 АНТИТІЛА IGG ДО ВІРУСУ ПРОСТОГО ГЕРПЕСУ (HSV) 1+2, 33694000-1, набір – 2; Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл класів IgG та IgА до Chlamydia trachomatis (96 досл.), 50783 Бактерія Chlamydia trachomatis, імуноглобулін A (IgA)/IgG, антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0105010108 ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ НА АНТИТІЛА ДО CHLAMYDIA TRACHOMATIS, 33694000-1, набір – 3; Набір реагентів для імуноферментного виявлення IgG антитіл до антигенів Mycoplasma spp. в сироватці (плазмі) крові (96 досл.), 62995 Мікроплазми хомініс, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0105010802 АНАЛІЗИ НА АНТИТІЛА ДО МІКОПЛАЗМИ, 33694000-1, набір – 1; Набір реагентів для імуноферментного виявлення IgG антитіл до антигенів Ureaplasma spp. в сироватці (плазмі) крові (96 досл.), 51830 Ureaplasma urealyticum, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0104080399 ІМУНОЛОГІЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ – ІНШЕ, 33694000-1, набір – 3; Набір реагентів для імуноферментного визначення вільного простатичного специфічного антигену в сироватці (плазмі) крові (96 досл.), 54668 Вільний (незв'язаний) простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0102030127 (2)проПСА, 33694000-1, набір – 12; Набір реагентів для імуноферментного визначення загального простатичного специфічного антигену в сироватці (плазмі) крові (96 досл.), 54664 Загальний простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0102030127 (2)проПСА, 33694000-1, набір – 12; Набір реагентів для імуноферментного визначення тиреотропного гормону в сироватці (плазмі) крові (96 досл.), 54383 Тиреоїдний гормон (ТТГ) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W01020406 ТПТГ, 33694000-1, набір – 20; Набір реагентів для імуноферментного визначення трийодтироніну в сироватці (плазмі) крові (96 досл.), 54416 Вільний трийодтиронін IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W01020401 ВІЛЬНИЙ ТРИЙОДТИРОНІН, 33694000-1, набір – 10; Набір реагентів для імуноферментного визначення вільного тироксину в сироватці (плазмі) крові (96 досл.), 54412 Вільний тироксин IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W01020402 ВІЛЬНИЙ ТИРОКСИН, 33694000-1, набір – 20; Набір реагентів для імуноферментного визначення тиреоглобуліну в сироватці (плазмі) крові (96 досл.), 55196 Тиреоглобулін, антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W01020408 ТИРЕОГЛОБУЛІН, 33694000-1, набір – 3; Набір реагентів для імуноферментного визначення аутоантитіл до тиреопероксидази в сироватці (плазмі) крові (96 досл.), 55203 Тиреопероксидаза, антитіла (АТ-ТПО, мікросомальні антитіла) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0102100301 ТИРЕОПЕРОКСИДАЗА (ВКЛ. МІКРОСОМНІ), АНТИТІЛА, 33694000-1, набір – 7; Кето-тест (ацетон в сечі), 54519 Кетони сечі IVD (діагностика in vitro ), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, W0101060299 АНАЛІЗ СЕЧІ – ІНШЕ, 33694000-1, шт – 60; Набір реактивів Гемоглобін-1000 мл, 55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W0103010601 ГЕМОГЛОБІН (HB), 33694000-1, набір – 10; Набір реагентів Глюкоза-Моно-500-Р, 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, W01010213 ГЛЮКОЗА, 33694000-1, набір – 200; Набір реактивів Білірубін-Діазо-Йендрашика, 63410 Загальний/ кон'югований (прямий) білірубін IVD (діагностика in vitro), комплект, спектрофотометрія, W01010203 БІЛІРУБІН, 33694000-1, набір – 10; Набір реактивів Креатинін-пікриновий-520 мл, 53251 Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W01010207 КРЕАТИНІН, 33694000-1, набір – 2; Набір реактивів Сечовина-діацетил-400 мл, 63333 Сечовина IVD (діагностика in vitro), комплект, спектрофотометрія, W01010204 СЕЧОВИНА/АЗОТ СЕЧОВИНИ В КРОВІ, 33694000-1, набір – 5; Набір реактивів Сечова кислота-Фоліна-400 мл, 53583 Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, W01010232 СЕЧОВА КИСЛОТА, 33694000-1, набір – 15; Набір реактивів Кальцій-фото, 45789 Кальцій (Ca2 +) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W01010303 КАЛЬЦІЙ, 33694000-1, набір – 1; РФ-латекс-тест, 55112 Ревматоїдний чинник IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, W01021110 РЕВМАТОЇДНІ ФАКТОРИ, 33694000-1, набір – 12; Набір Фібріноген 5х5 мл у складі: R1 5х5 мл.; R2 3х30 мл (Steellex), 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І), 33694000-1, набір – 20; Набір Протромбіновий час 10х5 мл у складі:R1 10х5 мл (Steellex), 55983 Протромбіновий час (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103020202 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ІІ (ПРОТРОМБІН), 33694000-1, набір – 20; Набір Активований частковий тромбопластиновий час 5х5мл у складі: R1 5х5 мл; R2 5х5 мл (Steellex), 55981 Активований частковий тромбопластиновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103020102 АКТИВОВАНИЙ ЧАСТКОВИЙ ТРОМБОПЛАСТИНОВИЙ ЧАС, 33694000-1, набір – 1; Кювети (для коагулометрів SС20/SС40) (288 шт./пак, Steellex), 61032 Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro) одноразового використання, W0503010203 АНАЛІЗИ ЗРАЗКІВ, ПЛАСТИКОВІ КЮВЕТКИ, 33698000-9, набір – 50; Вимірювальні кульки (300шт./фл, Steellex), 55983 Протромбіновий час (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103080401 КОНТРОЛЬНІ КУЛЬКИ, 33698000-9, фл – 35; Нормальна контрольна плазма (NCP) 1 мл, 55995 Численні чинники зсідання IVD (діагностика in vitro ), калібратор, W0103020702 КОНТРОЛЬНА ПЛАЗМА ДЛЯ ГЕМОСТАЗУ, 33696500-0, шт – 3; Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33694000-1, шт – 2; Лізуючий розчин, 1л (HTI), 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro), W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/ РОЗВЕДЕННЯ/ ЛІЗУВАННЯ/ ПРОТОЧНІ РІДИНИ), 33696500-0, шт – 18; Розчин для промивання, 1л (HTI), 59058 Мийний/ очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/ РОЗВЕДЕННЯ/ ЛІЗУВАННЯ/ ПРОТОЧНІ РІДИНИ), 33696500-0, шт – 36; Концентрований розчин для промивання, 50мл (HTI), 59058 Мийний/ очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/ РОЗВЕДЕННЯ/ ЛІЗУВАННЯ/ ПРОТОЧНІ РІДИНИ), 33696500-0, шт – 5; Розчин ізотонічний, 20л (HTI), 42651 Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD (діагностика in vitro), W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/ РОЗВЕДЕННЯ/ ЛІЗУВАННЯ/ ПРОТОЧНІ РІДИНИ), 33696500-0, шт – 27; Кардіоліпновий антиген для РМП (VDRL) РМП-К1: Кардіоліпіновий антиген, Холін-хлорид 70%, Позитивний контроль 4+, 51819 Treponema pallidum reagin antibody IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, W0105010399 РЕАКТИВИ ДЛЯ СИФІЛІСУ – ІНШЕ, 33694000-1, набір – 20; Контролі для РМП К3-РМП: Позитивний контроль 4+. Позитивний контроль 2+. Негативний контроль, 51821 Treponema pallidum reagin antibody IVD (діагностика in vitro), реагент, W0105010399 РЕАКТИВИ ДЛЯ СИФІЛІСУ – ІНШЕ, 33694000-1, набір – 3; Набір реагентів РПГА (200 тестів), 51819 Treponema pallidum reagin antibody IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, W0105010399 РЕАКТИВИ ДЛЯ СИФІЛІСУ – ІНШЕ, 33694000-1, набір – 1; Діагностичний моноклональний реагент анти-А, 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33696100-6, фл – 80; Діагностичний моноклональний реагент анти-В, 52538 Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33696100-6, фл – 80; Діагностичний моноклональний реагент анти-D ІgM, 52647 AHTU-Rh(D)групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030201 РЕЗУС D, 33696100-6, фл – 80; Калібрувальний розчин Рівень1 (480мл) Convergys ISE, 52868 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0101050204 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОЛІТІВ, 33696500-0, шт – 10; Калібрувальний розчин Рівень 2 (200мл) Convergys ISE, 52868 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0101050204 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОЛІТІВ, 33696500-0, шт – 10; Контрольний розчин трьох рівнів Convergys ISE , 52868 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0101050204 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОЛІТІВ, 33696500-0, набір – 1; Диски з антитоксином дифтерійним для реакції імунопреципітації (20 дисків), 50887 Коринебактерія дифтерії, токсин, антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА), W0104080502 ПРОСОЧЕНІ ДИСКИ, МУЛЬТИ-ДИСКИ І ТАБЛЕТКИ, 33694000-1, фл – 1; Азур-еозин за Романовським-1000, 44946 Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір, W0103010302 БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ, 33696500-0, набір – 5; Еозин за Май-Грюнвальдом-1000, 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro), W01030103 ФАРБУВАННЯ КЛІТИН ДЛЯ МІКРОСКОПІЇ, 33696500-0, набір – 10; Вісмут-Сульфіт агар 250гр, 58545 Агар із сульфітом вісмуту для Salmonella spp., живильне середовище IVD (діагностика in vitro ), W0104010103 СИРОВИНА (АГАР, ПЕПТОНИ,...), 33698100-0, шт – 1; Агар Мюллера-Хінтона 500гр, 58639 Агар Мюллера-Хинтона для дослідження антимікробної чутливості, живильне середовище IVD (діагностика in vitro ), W0104010103 СИРОВИНА (АГАР, ПЕПТОНИ,...), 33698100-0, шт – 2; Корінетоксагар (ВТДМ) 500гр , 0890 Коринебактерія дифтерії, токсин, антитіла IVD (діагностика in vitro), реагент, W0104010103 СИРОВИНА (АГАР, ПЕПТОНИ,...), 33698100-0, шт – 2; Поживний агар 500гр, 58649 Поживний агар, живильне середовище IVD (діагностика in vitro), W0104010103 СИРОВИНА (АГАР, ПЕПТОНИ,...), 33698100-0, шт – 2; Поживний бульйон 500гр, 58650 Поживний бульйон, живильне середовище IVD (діагностика in vitro), W0104010103 СИРОВИНА (АГАР, ПЕПТОНИ,...), 33698100-0, шт – 1; Агар Ендо 500гр, 61627 Агар для Enterobacteriaceae, живильне середовище IVD (діагностика in vitro ), W0104010103 СИРОВИНА (АГАР, ПЕПТОНИ,...), 33698100-0, шт – 2; Середовище тіогліколеве 500гр, 58679 Бульйон з тіогліколятом, живильне середовище IVD (діагностика in vitro), W0104010101 ЗНЕВОДНЕНІ ПОЖИВНІ СЕРЕДОВИЩА (DCM), 33698100-0, шт – 1; Середовище Пізу 250гр, 62101 Агарове культуральне середовище типу телурит коринебактерій (Tellurite Corynebacterium) IVD (діагностика in vitro), W0104010101 ЗНЕВОДНЕНІ ПОЖИВНІ СЕРЕДОВИЩА (DCM), 33698100-0, шт – 1; Середовище Олькеницького 500гр, 58690 Трицукровий залозистий агар для дифенціації Enterobacteriaceae IVD (діагностика in vitro), W0104010101 ЗНЕВОДНЕНІ ПОЖИВНІ СЕРЕДОВИЩА (DCM), 33698100-0, шт – 1; Цитратний агар Сіммонса 500гр, 58669 Цитратний агар Сіммонса для Enterobacteriacae, живильне середовище IVD (діагностика in vitro), W0104010103 СИРОВИНА (АГАР, ПЕПТОНИ,...), 33698100-0, шт – 1; Сольовий агар 500гр, 58596 Агар з яєчним жовтком і телуритом для Staphylococcus spp., живильне, W0104010103 СИРОВИНА (АГАР, ПЕПТОНИ,...), 33698100-0, шт – 4; Селенітовий бульйон (Лейфсона) 250гр, 62083 Цистеїновий триптичний агар, живильне середовище IVD (діагностика in vitro ), W0104010103 СИРОВИНА (АГАР, ПЕПТОНИ,...), 33698100-0, шт – 1; Розчин телурит калія 2% 5фл/5мл, 62707 Базовий компонент живильного середовища IVD (діагностика in vitro), W0104010104 ДОБАВКИ ДО ЗНЕВОДНЕНОГО ПОЖИВНОГО СЕРЕДОВИЩА (РОСТОВІ ДОБАВКИ, СЕЛЕКТИВНІ ЗАСОБИ, ...), 33696500-0, набір – 5)
- ID: UA-2026-03-26-004266-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28734638
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Спирт етиловий 96% 100 мл.- ID: UA-2026-03-25-009776-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28725050
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Дексаметазон,розчин для ін'...×-
Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл
- ID: UA-2026-03-23-000522-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28684901
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Артифрин-Здоров'я Форте, розчин для ін'єкцій по 1.7 мл у карпулах №50 (10х5))- ID: UA-2026-03-18-009236-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28646737
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви (ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні)- ID: UA-2026-02-25-008222-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28425342
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Амікацин, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл 2 мл; Флуконазол, розчин для інфузій, 2 мг/м...×-
Амікацин, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл 2 мл; Флуконазол, розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл; Еритроміцин таблетки по 100 мг; Іміпенем /Целастатин 500мг/500мг порошок для розчину для інфузій; Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 2 000 000 МО; Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г; Тіопентал, порошок/ліофілізат, по 1 г; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл; Бензилбензоат емульсія нашкірна, 200 мг/г, по 50 г у флаконі; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл; Флуконазол, таблетки/капсули, по 100 мг; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл; Гентаміцин,розчин для ін'єкцій, 40 мг/мл, по 2 мл
- ID: UA-2026-02-12-012506-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28287779
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-02-12-008381-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28283701
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Артикаїну гідрохлориду, адреналіну 40 мг/0,006 мг розчин для ін'єкцій, по 1,7 мл- ID: UA-2026-02-06-003934-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28211570
Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька міська лікарня ЄДРПОУ: 01999359ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -