-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінь для перенесення пацієнтів- ID: UA-2026-07-08-010686-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29765390
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-05-15-003110-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29234813
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначе...×-
Медичні матеріали ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
- ID: UA-2026-04-23-007625-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29007059
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначе...×-
Медичні матеріали ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
- ID: UA-2026-04-23-006981-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29006406
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стіл операційний ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного признач...×-
Стіл операційний ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні; ДК 021:2015: 33192230-3 Операційні столи (НК 024:2023: 33152 — Універсальний операційний стіл електромеханічний НК 031:2024 - Z12011202 Операційні столи)
- ID: UA-2026-04-03-011894-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28823845
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
- 2
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробірка вакуумна для забору крові «ВОЛЕС» , 4 мл., з активатором згортання , 13х75 мм, ст...×-
Пробірка вакуумна для забору крові «ВОЛЕС» , 4 мл., з активатором згортання , 13х75 мм, стерильна , з червоною кришкою . IVD Пробірка вакуумна для забору крові «ВОЛЕС» , 2 мл., p з КЗ ЕДТА , 13х75 мм, стерильна , з бузковою кришкою . IVD Пробірка вакуумна для забору крові «ВОЛЕС» , 1,8 мл., p з цитратом натрію (3,8%) , 13х75 мм, стерильна , з блакитною кришкою . IVD Голка двостороння «ВОЛЕС» розмір 22G(0,7 х38 мм) колір чорний для вакуумного забору крові, одноразового використання стерильна , №100 Тримач (холдер) «ВОЛЕС» стандартний , прозорий
- ID: UA-2026-04-02-007789-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28805185
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-03-31-006611-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28777806
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети самоклеючі OPTIMALITY ПСО 360 х450, Рулони зі складкою OPTIMALITY РСО 400 мм х 80...×-
Пакети самоклеючі OPTIMALITY ПСО 360 х450, Рулони зі складкою OPTIMALITY РСО 400 мм х 80 мм х 100 м
- ID: UA-2026-03-03-008820-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28482027
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети самоклеючі OPTIMALITY ПСО 360х450, Пакет паперовий РВ5 140*50*330...×-
Пакети самоклеючі OPTIMALITY ПСО 360х450, Пакет паперовий РВ5 140*50*330 мм
- ID: UA-2026-03-03-007177-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28480386
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи переливання крові Medicare 1- ID: UA-2026-01-28-010626-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28094484
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні для проведення скринінгу осіб 40+- ID: UA-2026-01-28-009478-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28093339
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-01-20-015745-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27979380
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос шприцевий інфузійний Brightfield Healthcare KL-602- ID: UA-2025-12-24-014992-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27750466
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос шприцевий інфузійний Brightfield Healthcare KL-602- ID: UA-2025-12-24-009737-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27745196
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос шприцевий інфузійний Brightfield Healthcare KL-602- ID: UA-2025-12-23-015679-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27726796
ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -