-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-08-25-008650-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30186025
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 13 годин назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-08-24-001089-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30167674
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-08-20-005004-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30142706
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-08-19-004308-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30127948
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-07-17-004171-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29842214
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 41 день назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-07-17-004013-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29842043
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-06-17-009510-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29568000
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-06-17-009165-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29567657
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-06-01-011309-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29399649
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-05-26-004438-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29337838
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-05-26-004058-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29337460
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-05-11-005714-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29177963
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-04-21-006111-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28976351
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-04-21-005784-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28976018
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2026-04-21-005663-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28975894
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -