-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2026-08-19-000948-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30124597
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Матеріали медичні- ID: UA-2026-08-10-006909-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30038203
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Матеріали медичні- ID: UA-2025-06-19-004271-a
- Дата створення : 19.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25651639
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бинти марлеві, Пластир, Вата медична.- ID: UA-2025-04-25-008660-a
- Дата створення : 25.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25119028
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ЦБРК-24Т_212_ЗЦП: Бинт марлевий (100% бавовна) стерильний, 7м х 14см, білизна 70%,Пластир...×-
ЦБРК-24Т_212_ЗЦП: Бинт марлевий (100% бавовна) стерильний, 7м х 14см, білизна 70%,Пластир нестерильний 500,0см x 5,0см котушка/рулон,Вата медична нестерильна 100 г.,Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10см, білизна 70%,Вата медична нестерильна 100 г.
- ID: UA-2024-08-12-003128-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22285787
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Маска медична (Код ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали)- ID: UA-2021-08-14-000081-b
- Дата створення : 14.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11113762
Філія "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Маски медичні (Код ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали)- ID: UA-2021-06-23-002871-a
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10458244
Філія "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2020-12-08-000881-b
- Дата створення : 08.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7597293
Філія "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маска медична- ID: UA-2020-10-02-004337-c
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6555567
Філія "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медична маска- ID: UA-2020-10-02-007463-a
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6553746
Філія "Центр з будівництва та ремонту колії" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -