-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Респіратор Спектр FFP1 з клапаном (код ДК 021.2015: 33140000-3 - Медичні матеріали).- ID: UA-2026-05-28-007304-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29370837
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 39924774ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Захисні маски ДК 021-2015 (CPV) 33140000-3 (Медичні матеріали),(НК:024:2019 35177 - Маска...×-
Захисні маски ДК 021-2015 (CPV) 33140000-3 (Медичні матеріали),(НК:024:2019 35177 - Маска хірургічна, одноразового застосування).
- ID: UA-2021-12-28-005185-c
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13467608
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 39924774ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Аптечка». ДК 021-2015 (CPV) 33140000-3 - Медичні матеріали.- ID: UA-2021-07-26-009426-b
- Дата створення : 26.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10862283
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 39924774ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Захисні маски ДК 021-2015 (CPV) 33140000-3 (Медичні матеріали),(НК:024:2019 35177 - Маска...×-
Захисні маски ДК 021-2015 (CPV) 33140000-3 (Медичні матеріали),(НК:024:2019 35177 - Маска хірургічна, одноразового застосування)
- ID: UA-2021-05-18-009431-b
- Дата створення : 18.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9924609
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 39924774ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Захисні маски та респіратори- ID: UA-2020-06-30-001075-b
- Дата створення : 30.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5432417
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 39924774ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Шприци одноразові для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 47017 Шприц зага...×-
Шприци одноразові для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 47017 Шприц загального призначення, одноразового використання) (джерело фінансування - Державний бюджет)
- ID: UA-2019-09-12-000865-c
- Дата створення : 12.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3777582
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 39924774ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Шприци-пробірки для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 58490 - Система дл...×-
Шприци-пробірки для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії, НК 024:2019 – 58490 - Система для проведення забору крові / внутрішньовенної інфузії) (джерело фінансування - Державний бюджет)
- ID: UA-2019-08-02-002662-b
- Дата створення : 02.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3643729
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 39924774ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Шприци одноразові для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 47017 Шприц зага...×-
Шприци одноразові для використання у ветеринарній медицині (НК 024:2019 – 47017 Шприц загального призначення, одноразового використання) (джерело фінансування - Державний бюджет)
- ID: UA-2019-08-02-000610-c
- Дата створення : 02.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3643351
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ЄДРПОУ: 39924774ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -