-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Подовжувачі інфузійні; Подовжувачі інфузійні- ID: UA-2026-08-26-006971-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30198596
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали- ID: UA-2026-08-19-010571-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30134432
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетери аспіраційні- ID: UA-2026-08-10-011474-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042751
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пластир; Серветки марлеві медичні; Серветки марлеві медичні; Бинти марлеві- ID: UA-2026-07-22-008841-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29882764
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні оглядові; Рукавички медичні оглядові; Бахіли медичні; Маски медичні(крім...×-
Рукавички медичні оглядові; Рукавички медичні оглядові; Бахіли медичні; Маски медичні(крім захисних); Маски медичні(крім захисних); Маски медичні(крім захисних); Маски медичні(крім захисних); Маски медичні(крім захисних)
- ID: UA-2026-07-22-008551-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29882482
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей медичний: Форма випуску: Рідина, Об'єм: 5.00 мл, Мінімальний час утворення плівк...×-
Клей медичний: Форма випуску: Рідина, Об'єм: 5.00 мл, Мінімальний час утворення плівки: 0.5 хв, Форма упаковки: Шприц
- ID: UA-2026-07-03-004806-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29725041
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Покриття Для хірургічних операцій, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення СМС, без а...×-
Покриття Для хірургічних операцій, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення СМС, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 230-250х150-170 см, щільність матеріалу від 40 г/м²; Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення Спанбонд ламінований, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 130-150х70-90 см, щільність матеріалу від 45 г/м²
- ID: UA-2026-04-27-000813-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29031218
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, з валик...×-
Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, з валиком на манжеті, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, з валиком на манжеті, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, з валиком на манжеті, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, з пудрою, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6
- ID: UA-2026-04-27-000613-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29031018
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки марлеві медичні нестерильні 5х5 см 8 шарів (тип 17) №50; Серветка медична марлева...×-
Серветки марлеві медичні нестерильні 5х5 см 8 шарів (тип 17) №50; Серветка медична марлева стерильна, 10смх10см , 8 шарів, тип марлі 17
- ID: UA-2026-03-30-003313-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28761989
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відк...×-
Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування; Покриття операційне, одноразове , без адгезивного поля, стерильне 240х160 см, спанбонд, щ. 30 г/м2; Покриття Для хірургічних операцій, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення СМС, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 130-150х70-90 см, щільність матеріалу від 45 г/м²; Простирадло медичне одноразове, нестерильне 0,6х100 м, спанбонд, щ. 30 г/м2, без перфорації; Маски медичні(крім захисних): анестезіологічна, нестерильна, для дорослих, розмір: 3, матеріал: полівінілхлорид; Маска киснева одноразова, нестерильна, розмір :4, доросла; Маска анестезіологічна, розмір: 5, для дорослих, кріплення маски: відсутнє; Маски медичні(крім захисних): одноразові, нестерильні, для дорослих, розмір: 6, матеріал: полівінілхлорид
- ID: UA-2026-03-25-008724-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28724002
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки марлеві медичні нестерильні 5х5 см 8 шарів (тип 17) №50; Серветка медична марлева...×-
Серветки марлеві медичні нестерильні 5х5 см 8 шарів (тип 17) №50; Серветка медична марлева стерильна, 10смх10см , 8 шарів, тип марлі 17
- ID: UA-2026-03-25-007320-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28722588
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні хірургічні; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлен...×-
Рукавички медичні хірургічні; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, з валиком на манжеті, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6.5; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M
- ID: UA-2026-03-06-007227-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28527178
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприци; Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 29G- ID: UA-2026-02-26-009773-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28441339
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (комплект одягу хірургічний)- ID: UA-2025-12-12-022188-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27548199
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 3/0(2,0), довжина нитки, 0,...×-
Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 3/0(2,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 20, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):3/0(2,0), 0,75м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):2/0(3,0), 0,75м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колючо-ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитки хірургічні стерильні з голкою: Поліглактін 910 плюс, Плетена, USP(EP): 4/0(1,5), Довжина нитки: 0.7 м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, Довжина голки: 17 мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):5/0(1,0), 0,45м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, Довжина голки: 13мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Незабарвлена
- ID: UA-2025-11-26-014569-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27283780
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ ІМ. ПРОФ. О.С. КОЛОМІЙЧЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02011870ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -