-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
марля в рулонах, бинт- ID: UA-2026-08-04-001747-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29982189
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вироби медичного призначення (голка)- ID: UA-2026-07-30-009144-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955918
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
медичні вироби (канюлі)- ID: UA-2026-07-27-006652-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29917327
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
медичні вироби (шприци, системи, подовжувачі)- ID: UA-2026-07-27-005731-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29916382
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
медичні вироби ( бинт )- ID: UA-2026-07-27-003036-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29913713
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
катетери аспіраційні, та зонди назогастральні- ID: UA-2026-07-23-010464-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29896465
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
катетери венозні- ID: UA-2026-07-23-010283-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29896275
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
набір для гемодіалізної катетеризації для вливання великих об’ємів з двопросвітним катетер...×-
набір для гемодіалізної катетеризації для вливання великих об’ємів з двопросвітним катетером
- ID: UA-2026-07-21-006892-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29868501
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
операційні комплекти- ID: UA-2026-07-20-006754-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29856808
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
пробірки та мікропробірки для забору капілярної крові- ID: UA-2026-07-14-004626-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29807571
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
набір гінекологічний оглядовий та шпатель гінекологічний- ID: UA-2026-06-29-007334-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29678094
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кістковий натуральний віск 2,5 г- ID: UA-2026-06-22-005899-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29607540
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відк...×-
Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без подовжувача, без рентгенкотрастної смужки, колорове кодування; Катетер внутрішньовенний 16G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування; Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення Суперсофт, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 220-240х145-165 см, щільність матеріалу від 110 г/м²
- ID: UA-2026-06-17-012336-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29570790
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відк...×-
Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без подовжувача, без рентгенкотрастної смужки, колорове кодування; Катетер внутрішньовенний 16G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування; Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Покриття Хірургічне, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення Суперсофт, без адгезивного операційного поля (отвору), розмір 220-240х145-165 см, щільність матеріалу від 110 г/м²
- ID: UA-2026-06-16-012148-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29555965
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
трубки сполучні високого тиску- ID: UA-2026-06-09-003319-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29475860
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -