-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц катетерного типу, 3-х компонентний, Об'єм : 100 мл, Одноразовий, без голки, Пол...×-
Шприц катетерного типу, 3-х компонентний, Об'єм : 100 мл, Одноразовий, без голки, Положення наконечника-конуса – концентричне (НК 024:2023: 47017 – Шприц загального призначення одноразового використання / НК 031:2024: A020102010201 – ІНФУЗІЙНІ ТА ІРИГАЦІЙНІ ШПРИЦІ, КОНУС ЛЮЕРА, 3-КОМПОНЕНТНІ З ГОЛКОЮ, ОДНОРАЗОВІ)
- ID: UA-2026-09-02-005941-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264737
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 годин (до 07.09.26 01:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сечоприймач качка для дорослих, багаторазовий, нестерильний, для чоловіків, 1000 мл, №1 (Н...×-
Сечоприймач качка для дорослих, багаторазовий, нестерильний, для чоловіків, 1000 мл, №1 (НК 024:2023: 58920 -Сечоприймач закритий переносний нестерильний / НК 031:2024: A06030399 - Системи для збору сечі-інше)
- ID: UA-2026-09-01-009316-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256188
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набір призначений для проведення діагностичної коронарографії, радіальним доступом через п...×-
Набір призначений для проведення діагностичної коронарографії, радіальним доступом через променеву артерію, комплектація: ангіографічний катетер для лівої/правої коронарної артерії-1шт; Інтродюсер трансрадіальний-1шт; Провідник ангіографічний-1шт, ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2023 – 16545 – Комплект ангіографії, НК 031:2024 – C014010199 — ДІАГНОСТИЧНІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ СУДИН СЕРЦЯ - ІНШЕ)
- ID: UA-2026-09-01-003699-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250558
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Коронарний провідник, для складних уражень звивистих артерій, прямий, Ø 0.014'',...×-
Коронарний провідник, для складних уражень звивистих артерій, прямий, Ø 0.014'', L 180,0см, навантаження на кінчик 1 грам, L рентгенконтрастного сегменту 3,0см, гідрофільне покриття, Коронарний провідник, для стандартних ситуацій, прямий/J-подібний, Ø 0.014'', L ≥ 180,0см, навантаження на кінчик 0,5-3 грам, L рентгенконтрастного сегменту ≥ 3,0см, гідрофільне/силіконове покриття, Провідник для реканалізації оклюзій, матеріал внутр. cтержня: нержавіюча мед. сталь, Довжина рентгенконтрастного сегменту 3 см, покриття: гідрофільне, Довжина коронарного провідника 190 см:, діаметр провідника 0,014 дюйм, форма кінчика: пряма, Провідник, для стандартних ситуацій, пряма, Ø 0.014'', L 185,0см, навантаження на кінчик 2.9 грам, L рентгенконтрастного сегменту 30,0см. ДК 021:20215: 33140000-3 - Медичні матеріали (НК 024:2023: 35094 - Кардіологічний/периферійний судинний провідник одноразовий. НК 031:2024: C04030201 Направляючі дроти для втручання в коронарні і периферичні судини, гідрофільні).
- ID: UA-2026-08-27-008997-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30215025
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комплект покриття операційного та комплекту одягу для судинної хірургії, к-ть покриттів: 5...×-
Комплект покриття операційного та комплекту одягу для судинної хірургії, к-ть покриттів: 5-6 шт, з адгезив.краєм і отвором, щільність покритя: 30-35 г/м2, в комплекті:халат, адгезивна стрічока (4-6шт), к-ть одягу: 1-2 шт (НК 024:2023: 62934 - Набор хірургічних перев'язувальних матеріалів/простирадл/ НК 031:2024:T0202 НАБОРИ ДЛЯ ХІРУРГІЧНИХ ПРОЦЕДУР (ОКРІМ НАБОРІВ ХІРУРГІЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ), Комплекти операційного покриття: прямокутне, для кардіохірургічних втручань, довжина 300–320 см, ширина 200–220 см, адгезивний край, отвір у покритті, чохол, бічна кишеня, адгезивна стрічка, стерильно, (НК 024:2023: 61371 - Набір для кардіоторакальної хірургічної процедури, що не містить лікарських засобів, одноразового використання/ НК 031:2024: T0202 НАБОРИ ДЛЯ ХІРУРГІЧНИХ ПРОЦЕДУР (ОКРІМ НАБОРІВ ХІРУРГІЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ) Чохол одноразовий, стерильний, довжина 90 - 110 см, ширина 90 - 110 см, спосіб фіксації гумова стрічка (НК 024:2023: 43970 Стерильний чохол для кабелю/провода/давача/зонда / НК 031:2024: T030102 ЗАХИСНІ ЧОХЛИ, ІНСТРУМЕНТИ І ОБЛАДНАННЯ)
- ID: UA-2026-08-19-006782-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30130401
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набір призначений для проведення діагностичної коронарографії, радіальним доступом через п...×-
Набір призначений для проведення діагностичної коронарографії, радіальним доступом через променеву артерію, комплектація: ангіографічний катетер для лівої/правої коронарної артерії-1шт; Інтродюсер трансрадіальний-1шт; Провідник ангіографічний-1шт, ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2023 – 16545 – Комплект ангіографії, НК 031:2024 – C014010199 — ДІАГНОСТИЧНІ ПРИСТРОЇ ДЛЯ АНГІОГРАФІЇ СУДИН СЕРЦЯ - ІНШЕ)
- ID: UA-2026-08-17-006715-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103590
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні медичні матеріали для електрохірургії: Монополярна рукоятка з електродом (НК 024:...×-
Витратні медичні матеріали для електрохірургії: Монополярна рукоятка з електродом (НК 024:2023: 44681 Електрохірургічний наконечник одноразового використання / НК 031:2024: K02010103 ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ, ОДНОРАЗОВІ); Нейтральний Електрод (НК 024:2023: 11500 Стерильний поворотний електрохірургічний електрод одноразового використання / K02010201 ОДИНАРНІ ПЛАСТИНИ ДЛЯ ПАЦІЄНТА (НЕЙТРАЛЬНІ ЕЛЕКТРОДИ) ПІД ЧАС ЕЛЕКТРОХІРУРГІЇ); Всмоктуючий аблятор (НК 024:2023: 61875 Електрод електрохірургічний ендоскопічний монополярний одноразового використання / K030207 ЕЛЕКТРОДИ ДЛЯ АРТРОСКОПІЇ, ОДНОРАЗОВІ)
- ID: UA-2026-08-14-004371-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30087839
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтродюсер 8F, для трансфеморального доступу, від 110 мм, з гемостатичним клапаном та бо-к...×-
Інтродюсер 8F, для трансфеморального доступу, від 110 мм, з гемостатичним клапаном та бо-ковим портом з 3-ходовим краником, судинний дилятатор з портом для шприця системи Luer, провідник для встановлення пристрою, ангіографічна голка 18Gx70мм (НК 024:2023: 58865 - Набір для введення судинного катетера; НК 031:2024: C0504 НАБОРИ ДЛЯ АРТЕРІАЛЬНО-ГО ВВЕДЕННЯ)
- ID: UA-2026-08-13-008800-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30078734
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накидка операційна 320х200 см, вологонепроникна, для спінальної ендоскопії з адгезивним оп...×-
Накидка операційна 320х200 см, вологонепроникна, для спінальної ендоскопії з адгезивним операційним полем 20х20 см, мішком і відвідною трубкою (НК 024:2023: 47783 Простирадло хірургічне загального призначення одноразового використання стерильне / НК 031:2024: T0202 НАБОРИ ДЛЯ ХІРУРГІЧНИХ ПРОЦЕДУР (ОКРІМ НАБОРІВ ХІРУРГІЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ))
- ID: UA-2026-08-10-009120-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040417
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички хірургічні ортопедичні латексні текстуровані, стерильні, без пудри (НК 024:2023:...×-
Рукавички хірургічні ортопедичні латексні текстуровані, стерильні, без пудри (НК 024:2023: 61217 Рукавички хірургічні з гваюлового латексу з неприпудреною внутрішньою поверхнею / НК 031:2024: T01010102 НЕПУДРОВАНІ ЛАТЕКСНІ ХІРУРГІЧНІ РУКАВИЧКИ)
- ID: UA-2026-07-30-009270-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29956040
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аспіраційна помпа(насос), каністра(контейнер) для аспіраційної помпи(насосу) для тромбекто...×-
Аспіраційна помпа(насос), каністра(контейнер) для аспіраційної помпи(насосу) для тромбектомії, аспіраційна трубка (НК 024:2023 - 58214 Система приводу механічна для атеректомії/ тромбектомі, НК 031:2024 - C010402020702 МЕХАНІЧНІ СИСТЕМИ ПЕРИФЕРИЧНОЇ ТРОМБЕКТОМІЇ І ТРОМБАСПІРАЦІЇ)
- ID: UA-2026-07-30-006741-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29953548
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перев'язувальні матеріали (НК 024:2023: 48126 Рулон марлевий нестерильний / НК 031:20...×-
Перев'язувальні матеріали (НК 024:2023: 48126 Рулон марлевий нестерильний / НК 031:2024: M030101 ГІДРОФІЛЬНІ МАРЛЕВІ БИНТИ; 58234 Стрічка ватяна / НК 031:2024: M010101 ГІДРОФІЛЬНА ВАТА; НК 024:2023: 48126 Рулон марлевий нестерильний /НК 031:2024: M030101 ГІДРОФІЛЬНІ МАРЛЕВІ БИНТИ; НК 024:2023: 48123 Бинт марлевий, стерильний / НК 031:2024: M030101 – Гідрофільні марлеві бинти; НК 024:2023: 44990 Лейкопластир для поверхневих ран / НК 031:2024: М050101 пластир в котушках (рулонах))
- ID: UA-2026-07-23-011083-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29897070
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комплект одягу медичного та простирадл операційних Судинна хірургія (радіальна ангіографія...×-
Комплект одягу медичного та простирадл операційних Судинна хірургія (радіальна ангіографія), стерильний (НК 024:2023: 62934 - Набор хірургічних перев'язувальних матеріалів/простирадл / НК 031:2024: T0202 НАБОРИ ДЛЯ ХІРУРГІЧНИХ ПРОЦЕДУР (ОКРІМ НАБОРІВ ХІРУРГІЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ)
- ID: UA-2026-07-20-009913-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859975
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Анестезіологічні маски (НК 024:2023: 46232 - Анестезіологічна лицева маска одноразового за...×-
Анестезіологічні маски (НК 024:2023: 46232 - Анестезіологічна лицева маска одноразового застосування /НК 031:2024: R03010101 - МАСКИ ДЛЯ АНЕСТЕЗІЇ)
- ID: UA-2026-07-16-003473-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29830571
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дренаж прямий (НК 024:2023: 11305 - Дренажна трубка для закритої рани / НК 031:2024: A0601...×-
Дренаж прямий (НК 024:2023: 11305 - Дренажна трубка для закритої рани / НК 031:2024: A0601010401 - ТОРАКАЛЬНІ ДРЕНАЖІ (ПРЯМІ І КУТОВІ)
- ID: UA-2026-07-08-009834-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29764549
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -