-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди до ЕКГ- ID: UA-2022-12-06-011923-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16119843
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бахіли медичні (НК 024: 2019: 61937 Бахіли хірургічні), рукавички медичні (НК 024: 2019: 4...×-
Бахіли медичні (НК 024: 2019: 61937 Бахіли хірургічні), рукавички медичні (НК 024: 2019: 47172 Непудровані, оглядові/процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні), маска медична (НК 024: 2019: 35177 Маска хірургічна, одноразового застосування)
- ID: UA-2021-10-04-007769-b
- Дата створення : 04.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11821223
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби медичного призначення (НК 024:2019: 43324 Система для переливання рідин загального...×-
Вироби медичного призначення (НК 024:2019: 43324 Система для переливання рідин загального призначення, 47017 Шприц загального призначення, разового застосування, 46864 Підключичний катетер, 34217 Канюля, 13908 Полигліколеве кислотне шво, 45814 Хірургічна нитка з поліглекапрону, 35212 Голка спінальна, одноразового застосування, 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання, 35375 Кран, 61281 Подовжувач провідника для доступу до периферичних судинах, 60839 Фільтр бактеріальний для медичних газів, стерильний, одноразового використання, 62728 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, стерильний, 10714 Катетер емболектомії / тромбектомії, 34917 Внутрішній уретральний дренажний катетер, 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний, 35404 Трубка трахеостомічна стандартна, одноразового застосування, 47691 Трубка ендотрахеальна з аспіраційної манжетою, 44545 Одноразовий загубник для дихального апарату, 37709 Мішок для дихального контура, багаторазового використання, 57938 Набір для збору зразків з цервікального каналу, без додаткових компонентів, 46232 Анестезіологічна лицева маска одноразового застосування, 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів, 13472 Скарифікатор, 61657 Набір для введення лікарських засобів для інфузійного насосу з електроживленням, багаторазового використання, 44685 Сполучна трубка для введення рентгенконтрастної речовини
- ID: UA-2021-05-12-008132-b
- Дата створення : 12.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9832756
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Перев’язувальні матеріали (НК 024: 2019: 48126 Рулон марлевий, нестерильний, 47237 Серветк...×-
Перев’язувальні матеріали (НК 024: 2019: 48126 Рулон марлевий, нестерильний, 47237 Серветка для очищення шкіри), рукавички медичні (НК 024: 2019: 56286 Рукавички оглядові/процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні, 47172 Непудровані, оглядові/процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні, 40548 Хірургічна рукавичка, латексна), маски (НК 024: 2019:35177 Маска хірургічна), халати медичні стерильні одноразового застосування (НК 024: 2019: 35091 Халат операційний, одноразового застосування)
- ID: UA-2021-04-22-009894-a
- Дата створення : 22.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9640533
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби медичного призначення (НК 024:2019: 43324 Система для переливання рідин загального...×-
Вироби медичного призначення (НК 024:2019: 43324 Система для переливання рідин загального призначення, 47017 Шприц загального призначення, разового застосування, 46864 Підключичний катетер, 34217 Канюля, 13908 Полигліколеве кислотне шво, 45814 Хірургічна нитка з поліглекапрону, 35212 Голка спінальна, одноразового застосування, 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання, 35375 Кран, 61281 Подовжувач провідника для доступу до периферичних судинах, 60839 Фільтр бактеріальний для медичних газів, стерильний, одноразового використання, 62728 Контур дихальний анестезіологічний, одноразового використання, стерильний, 10714 Катетер емболектомії / тромбектомії, 34917 Внутрішній уретральний дренажний катетер, 58922 Сечоприймач із зливним краном без кріплення до пацієнта, нестерильний, 35404 Трубка трахеостомічна стандартна, одноразового застосування, 47691 Трубка ендотрахеальна з аспіраційної манжетою, 44545 Одноразовий загубник для дихального апарату, 37709 Мішок для дихального контура, багаторазового використання, 57938 Набір для збору зразків з цервікального каналу, без додаткових компонентів, 46232 Анестезіологічна лицева маска одноразового застосування, 44069 Одноразовий набір для ЛОР хірургічних процедур, що не містить лікарських засобів, 13472 Скарифікатор, 61657 Набір для введення лікарських засобів для інфузійного насосу з електроживленням, багаторазового використання, 44685 Сполучна трубка для введення рентгенконтрастної речовини
- ID: UA-2021-04-22-003395-a
- Дата створення : 22.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9630570
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трубка пацієнта (НК 024:2019: 44685 Сполучна трубка для введення рентгенконтрастної речови...×-
Трубка пацієнта (НК 024:2019: 44685 Сполучна трубка для введення рентгенконтрастної речовини)
- ID: UA-2020-11-16-007113-c
- Дата створення : 16.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7213798
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
НК 024:2019: 57938 Набір для збору зразків з цервікального каналу, без додаткових компонен...×-
НК 024:2019: 57938 Набір для збору зразків з цервікального каналу, без додаткових компонентів
- ID: UA-2020-09-25-007988-a
- Дата створення : 25.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6465534
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
НК 024:2019: 47173 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильн...×-
НК 024:2019: 47173 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні; 40548 Хірургічна рукавичка, латексна; 47017 Шприц загального призначення, разового застосування
- ID: UA-2020-04-03-003402-b
- Дата створення : 03.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4761995
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
НК 024:2019: 48127 - Бинт марлевий, стерильний; 48126 - Рулон марлевий, нестерильний; 3465...×-
НК 024:2019: 48127 - Бинт марлевий, стерильний; 48126 - Рулон марлевий, нестерильний; 34655 - Марля, неткана
- ID: UA-2020-04-03-001630-b
- Дата створення : 03.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4758366
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
НК 024:2019: 47172 Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестериль...×-
НК 024:2019: 47172 Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні; 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні; 63095 Шприц/голка загального призначення; 16649 Основний набір внутрішньовенного введення
- ID: UA-2020-03-24-003251-b
- Дата створення : 24.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4698387
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
НК 024:2019: 37466 Ручний ланцет для крові, одноразовий- ID: UA-2019-11-19-002061-b
- Дата створення : 19.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4033960
Луганська обласна клінічна лікарня ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
НК 024:2019: 47173 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильн...×-
НК 024:2019: 47173 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні; 40548 Хірургічна рукавичка, латексна; 47017 Шприц загального призначення, разового застосування
- ID: UA-2019-11-06-002493-b
- Дата створення : 06.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3978309
Луганська обласна клінічна лікарня ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали (джерело фінансування закупівлі-кошти субвенції з державного бюджету обл...×-
Медичні матеріали (джерело фінансування закупівлі-кошти субвенції з державного бюджету обласним бюджетам, вид предмета закупівлі-товари)
- ID: UA-2019-05-14-002004-a
- Дата створення : 14.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3349488
Луганська обласна клінічна лікарня ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Медичні матеріали- ID: UA-2019-03-11-000922-a
- Дата створення : 11.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3203533
Луганська обласна клінічна лікарня ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички нестерильні- ID: UA-2018-12-13-005070-c
- Дата створення : 13.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2726737
Луганська обласна клінічна лікарня ЄДРПОУ: 01983789ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -