-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Смужки діагностичні UrineRS H10 (НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика...×-
Смужки діагностичні UrineRS H10 (НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз); Тест для виявлення прихованої крові в калі (FOB) (НК 024:2023: 54528 Прихована кров у калі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка)
- ID: UA-2023-09-25-002269-a
- Дата створення : 25.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19070918
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код НК 024:2019 61901-Папір принтера для лабораторного приладу (Стрічка діаграмна 57х25(12...×-
Код НК 024:2019 61901-Папір принтера для лабораторного приладу (Стрічка діаграмна 57х25(12) біла ) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 35362 - Індикатор хімічний / фізичний для контролю стерилізації (Смуги індикаторні Стерилан 180/60) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 48321 Вірус гепатиту В поверхневий антиген IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз (Тест для виявлення Гепатиту B (HBsAg), W003-C) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 30829 Набір для якісного та / або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Hepatitis C), експрес-аналіз (Тест для виявлення Гепатиту С (HCV), W005-C) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 48446 ВІЛ-1/ВІЛ-2, антигени/антитіла IVD, набір, імунохроматографічний, експрес-аналіз (Тест на виявлення антитіл до ВІЛ1/2 (HIV), W006-C) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 51801 Treponema pallidum загальні антитіла IVD, набір, імунохроматографічний тест (IXT) (Тест на виявлення сифілісу, W34-C4P) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 54212 Загальний хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) IVD, реагент (Тест на виявлення вагітності W1-S) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 46989 - Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз (Тест на виявлення Тропоніну І, W46-C4P) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 62052- ВІЧ1 / ВІЧ2 / Вірус гепатиту C / Вірус гепатиту B нуклеїнова кислота ІВД, набір, аналіз нуклеїнових кислот (Комбінований тест для виявлення ВІЛ1/2, гепатиту С, гепатиту В (HBsAg),гепатиту В (HBsAb), сифилісу, W027) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 61901-Папір принтера для лабораторного приладу (Стрічка діаграмна 80х30(12) біла) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 30221 – реагент швидкого тестування на глюкозу (Тест-смужки "Акку-Чек Актив" Глюкоза № 50) (код дК 021:2015 33124131-2), Код НК 024:2019 54515 - Численні аналіти сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз (Смужки діагностичні UrineRS H10) (код дК 021:2015 33124131-2)
- ID: UA-2021-08-09-011972-a
- Дата створення : 09.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11035096
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -