-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тонометр механічний зі стетоскопом, манометром та манжетою великою (манжета 35-46см.) (ДК...×-
Тонометр механічний зі стетоскопом, манометром та манжетою великою (манжета 35-46см.) (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-08-05-006950-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30000158
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-07-21-007965-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29869565
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-07-16-001109-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29828246
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (з програмним забезпеченням) або еквівалент, Холтер ЕКГ...×-
Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (з програмним забезпеченням) або еквівалент, Холтер ЕКГ BI9800TL+ 12 канальний (без програмного забезпечення) або еквівалент (НК 024:2023 35162 – Реєстратор амбулаторний для тривалого електрокардіографічного моніторингу, НК 031:2024 Реєстратори ЕКГ за Холтером), ДК 021:2015 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»
- ID: UA-2026-07-13-007731-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29798909
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тонометр механічний зі стетоскопом, манометром та манжетою великою (манжета 35-46см.) (ДК...×-
Тонометр механічний зі стетоскопом, манометром та манжетою великою (манжета 35-46см.) (ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-06-10-002680-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29490044
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання – Офт...×-
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання – Офтальмологічне обладнання (33122000-1)
- ID: UA-2026-06-04-007962-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29438121
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрокардіограф ЕСG1201 (або еквівалент) (НК 024:2023 16231 — Професійний багатоканальни...×-
Електрокардіограф ЕСG1201 (або еквівалент) (НК 024:2023 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф НК 031:2024 — Z120503 Електрокардіографи), Тонометр WBP111 (або еквівалент) (НК 024:2023 45617 Автоматичний портативний електронний апарат для вимірювання артерійного тиску з манжетою на плечі/зап'ясті,код НК 031:2024 Z1203020599 Неінвазивні тонометры — інше), Ростомір підлоговий з механічними вагами (код НК 024:2023: 37001 – Зростомір для пацієнта; код НК 031:2024: V0899 Медичне допоміжне обладнання – інше), Таблиця Сівцева для перевірки гостроти зору (Код НК 024:2023: 16800 Таблиця для перевіряння гостроти зору), Таблиця Рабкіна для дослідження кольоросприйняття, ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2026-03-27-010153-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28755282
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (На...×-
ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Набір інсулінова помпа MiniMed 720G (НК 024:2023 35983 – Помпа інфузійна інсулінова амбулаторна); Комплект трансмітера Guardian Link(3) (НК 024:2023 60770 – Система крізьшкірного моніторингу рівня глюкози/інфузії інсуліну);Пристрій для введення MiniMed Quick-Serter (НК 024:2023 10676 – Набір для догляду за встановленим катетером)
- ID: UA-2026-03-20-003582-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28672480
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (Код...×-
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (Код НК 024:2023 16754 - Папір для реєстрації електрокардіограм)
- ID: UA-2026-03-12-005653-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28582968
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-02-17-001571-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28325159
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2026-02-13-010314-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28301082
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкометр Accu-Chek Instant, ДК 021:2015 код 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інфо...×-
Глюкометр Accu-Chek Instant, ДК 021:2015 код 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2026-01-14-002026-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27900691
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2025-10-29-008124-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26932268
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тонометр автоматичний (ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та...×-
Тонометр автоматичний (ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2025-10-20-010666-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26816417
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання- ID: UA-2025-10-02-009323-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26625439
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №16" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986233ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -