-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Комплект мультимедійного обладнання для НУШ згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійн...×-
Комплект мультимедійного обладнання для НУШ згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» ((номенклатурні позиції: НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»). Закупівля співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility)
- ID: UA-2025-08-11-008272-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26105142
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) для навчальних кабінетів природничої галузі ос...×-
Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) для навчальних кабінетів природничої галузі освіти НУШ згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції: НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1 (Інтерактивна дошка 91-95"; мультимедійний проєктор) згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2024-10-15-012572-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22900272
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійн...×-
Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції: Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна дошка з мультимедійним проєктором з короткофокусним об’єктивом та програмним забезпеченням) згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2024-09-03-004660-a
- Дата створення : 03.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22469908
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійн...×-
Комплект мультимедійного обладнання (Тип 1) згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції: Комплект мультимедійного обладнання (інтерактивна дошка з мультимедійним проєктором з короткофокусним об’єктивом та програмним забезпеченням) згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2024-08-12-007924-a
- Дата створення : 12.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22290581
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектор за кодом ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання"- ID: UA-2022-10-18-005873-a
- Дата створення : 18.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15605590
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проектор Optoma DW322 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обл...×-
Проектор Optoma DW322 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції Проектор Optoma DW322 згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2021-10-08-006333-b
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11905536
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проектор Epson EB-Е10 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обл...×-
Проектор Epson EB-Е10 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції Проектор Epson EB-Е10 згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2021-09-22-010773-b
- Дата створення : 22.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11658870
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проектор Epson EB-Е10 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обл...×-
Проектор Epson EB-Е10 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції Проектор Epson EB-Е10 згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2021-09-13-008927-b
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11493139
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне об...×-
Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2021-08-30-001566-a
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11285128
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для НУШ згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіові...×-
Мультимедійне обладнання для НУШ згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції: Інтерактивна дошка згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання», Проектор згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2021-08-25-009791-a
- Дата створення : 25.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11227957
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне об...×-
Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2021-08-17-006742-a
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11144504
Опорний заклад освіти "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне об...×-
Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2021-07-12-006059-c
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10677592
Миргородська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне об...×-
Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції Проектор Epson EB-X400 згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2021-06-29-004830-c
- Дата створення : 29.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10511505
Миргородська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інтерактивний комплекс згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне об...×-
Інтерактивний комплекс згідно коду ДК 021:2015 «32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (номенклатурні позиції Інтерактивний комплекс INTBOARD UT-TBI92X + INFOCUS IN136ST згідно коду ДК 021:2015 «32322000-6 Мультимедійне обладнання»)
- ID: UA-2021-06-22-001150-c
- Дата створення : 22.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10422736
Миргородська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інтерактивна дошка згідно ДК 021:2015 "32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладн...- ID: UA-2020-10-22-003269-a
- Дата створення : 22.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6836987
Миргородська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 23280485ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -