-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Панель відображення інформації в комплекті з кріпленням та HDMI кабелем- ID: UA-2026-08-31-010946-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244215
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мультимедійні проєктори- ID: UA-2026-08-08-000079-a
- Дата створення : 08.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30030135
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Панель відображення інформації в комплекті з кріпленням та HDMI кабелем- ID: UA-2026-04-29-011830-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29071332
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
2E Телевізор 32" LED HD 50Hz Black- ID: UA-2024-03-06-011337-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20948095
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2023-06-22-012591-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18208824
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2023-06-22-007560-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18203496
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2023-06-22-006549-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18202397
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2023-06-22-004432-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18200412
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2023-06-21-017587-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18194745
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -