-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстраційний сенсорний термінал та табло відображення стану робочого місця- ID: UA-2026-06-24-007776-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29637714
УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРУВАННЯ ПОСЛУГ ОФІСУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41041750ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Настільний реєстраційний термінал, Qsolutions моделей "QS11" (с.Рясне-Руська)- ID: UA-2022-06-23-004656-a
- Дата створення : 23.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14793248
Управління адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41041750ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстраційний сенсорний термінал, Qsolutions моделей "QS19" (м. Дубляни)- ID: UA-2022-06-23-004561-a
- Дата створення : 23.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14793143
Управління адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41041750ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Настільний реєстраційний термінал, Qsolutions моделей "QS11" (с.Рясне-Руська)- ID: UA-2022-06-10-004344-a
- Дата створення : 10.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14730186
Управління адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41041750ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстраційний сенсорний термінал, Qsoiutions моделей "QS19" (м. Дубляни)- ID: UA-2022-06-10-004273-a
- Дата створення : 10.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14730181
Управління адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41041750ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Системи розподілу відвідувачів- ID: UA-2018-09-11-002427-c
- Дата створення : 11.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2472614
Управління адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41041750ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електронне обладнання- ID: UA-2017-06-23-002261-b
- Дата створення : 23.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 989831
Управління адміністрування послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41041750ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -