-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-007409-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254238
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ліхтарі габаритні- ID: UA-2026-09-01-002789-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249657
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-12-003015-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30060098
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Запасні частини- ID: UA-2026-08-06-010006-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016073
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електричне обладнання різне- ID: UA-2026-08-06-009913-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30015984
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стартери- ID: UA-2026-08-05-001601-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29994821
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вимикачі маси дистанційні та комплектуючі- ID: UA-2026-07-30-002780-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29949629
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричне обладнання в асортименті- ID: UA-2026-07-29-007621-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942841
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик відкриття/закриття паливного баку- ID: UA-2026-07-27-009638-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29920297
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 25 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричне обладнання для транспортних засобів різне- ID: UA-2026-07-24-005926-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29904751
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-07-22-000908-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29874825
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 12 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів- ID: UA-2026-07-16-009673-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836731
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні запасні частини до транспортних засобів різні- ID: UA-2026-07-13-007526-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29798710
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Датчик відкриття/закриття паливного баку- ID: UA-2026-07-10-006075-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29784825
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-07-10-002314-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29781099
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівТорги не відбулисяТорги не відбулися -