-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумулятори до БпЛА код ДК 021:2015: 31430000-9 — Електричні акумулятори- ID: UA-2026-08-14-000402-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30083870
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38079323ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятори код ДК 021:2015:31430000-9 Електричні акумулятори- ID: UA-2026-07-27-001865-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29912552
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38079323ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні акумулятори код ДК 021:2015:31430000-9 Електричні акумулятори- ID: UA-2026-07-27-000363-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29911054
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38079323ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
АКБ Rangers Energy 190A 1300A є, АКБ Rangers Energy 225A 1450A є- ID: UA-2025-08-06-001625-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26061952
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38079323ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція BLUETTI AC180P 1800W (1440 Вт/ч)- ID: UA-2024-05-15-003166-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21559571
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38079323ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція BLUETTI AC180P 1800W- ID: UA-2024-05-01-006949-a
- Дата створення : 01.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21451794
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38079323ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор 190- ID: UA-2021-10-13-000874-b
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11965009
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38079323ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор- ID: UA-2021-03-17-000420-c
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9085637
4 Державна пожежно-рятувальна частина управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області ЄДРПОУ: 38079323ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор- ID: UA-2020-06-19-001413-c
- Дата створення : 19.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5332629
4 Державна пожежно-рятувальна частина управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській област ЄДРПОУ: 38079323ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -