-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захист...×-
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автотрансформатор, трансформатори струму). РПЗ - 9.20.
- ID: UA-2025-06-25-012770-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25716406
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 Електрична апаратура для комутування та захисту...×-
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автотрансформатор, трансформатори струму). РПЗ - 9.20.
- ID: UA-2025-05-28-003786-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25436098
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захист...×-
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Низьковольтна апаратура). РПЗ - 9.36.
- ID: UA-2025-01-30-000387-a
- Дата створення : 30.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24241844
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захист...×-
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Низьковольтна апаратура), (РПЗ 9.36)
- ID: UA-2024-08-28-008500-a
- Дата створення : 28.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22431141
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл...×-
Товар - код CPV 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Короб пластиковий, стяжки). РПЗ: п.9.300
- ID: UA-2024-05-20-006963-a
- Дата створення : 20.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21601296
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електр...×-
код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Низьковольтна апаратура). (РПЗ: 9.306)
- ID: UA-2023-07-25-002494-a
- Дата створення : 25.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18490519
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП ПАЕС ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захист...×-
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Низьковольтна апаратура). (РПЗ-9.2)
- ID: UA-2023-04-07-005820-a
- Дата створення : 07.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17443608
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП ПАЕС ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту...×-
Товар - код CPV31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Низьковольтне обладнання). РПЗ - 9.7
- ID: UA-2022-11-04-005001-a
- Дата створення : 04.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15769727
ДП "НАЕК "Енергоатом" ВП ЮУАЕС ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захист...×-
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Низьковольтне обладнання). (РПЗ 9.281)
- ID: UA-2021-04-16-001267-b
- Дата створення : 16.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9545099
ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електр...×-
код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Коробки клемних затискачів) (РПЗ: 9.246)
- ID: UA-2021-03-24-003970-c
- Дата створення : 24.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9211558
ВП ЮУАЕС ДП НАЕК "Енергоатом" ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розподільні коробки- ID: UA-2016-07-22-000062-c
- Дата створення : 22.07.16
- Внутрішній номер закупівлі: 156779
ВП ЮУАЕС ДП НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 20915546ДК 021:2015: 31213000-2 Розподільне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -