-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Зовнішній жорсткий диск – 30233132-5)- ID: UA-2026-09-03-013743-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287114
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Модуль пам’яті – 30236110-6, накопичува...×-
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD, зовнішній жорсткий диск 1, зовнішній жорсткий диск 2 – 30233132-5)
- ID: UA-2026-08-19-012511-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30136129
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 6 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Блок живлення – 30237280-5, материнська...×-
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Блок живлення – 30237280-5, материнська плата – 30237100-0, кулер до процесора – 30237000-9, модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD – 30233132-5, пристрій безперебійного живлення – 30230000-0)
- ID: UA-2026-08-18-012140-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30121987
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Зовнішній жорсткий диск – 30233132-5)- ID: UA-2026-06-09-010077-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29482570
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Жорсткий диск до відеореєстратора – 302...×-
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Жорсткий диск до відеореєстратора – 30233132-5)
- ID: UA-2024-02-22-008308-a
- Дата створення : 22.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20827975
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Жорсткий диск до відеореєстратора – 302...×-
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Жорсткий диск до відеореєстратора – 30233132-5)
- ID: UA-2024-02-07-014766-a
- Дата створення : 07.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20675822
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Комплект (клавіатура, миша) безпровідни...×-
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Комплект (клавіатура, миша) безпровідний А4Tech FG1010 WHITE USB, клавіатура+мишка Комплект 2E MK401 USB Black (2E-MK401UB), корпус Gamemax MT507 – 30237000-9; накопичувач SSD M.2 2280 500GB SAMSUNG (MZ-V8P500BW), накопичувач SSD 256GB, накопичувач SSD 2.5" SSD 128G 2.5" SATA3, накопичувач SSD 2.5" SSD 960G 2.5" SATA3 – 30232000-4; оперативна пам'ять DDR4 32GB/3200 Kingston Fury Beast Black (KF432C16BB1К2/32), оперативна пам'ять DDR4 16GB (2×8GB) 3200 MHz Fury Beast Black Kingston Fury (ex. HyperX) (KF432C16BBK2), оперативна пам'ять 2×8GB 3200 MHz, оперативна пам'ять DDR-III 4GB 1333MHz, оперативна пам’ять DDR2 2G PC-6400 (800 MHz), оперативна пам'ять SODIMM 2GB DDR2 PC-6400 (800MHz) – 30236110-6; монітор MSI PRO MP243Х, монітор DELL 23.8" S2421H (210-AXKQ) IPS Silver – 30231000-7; системна плата ASUS TUF B450-PLUS – 30237140-2; жорсткий диск 1000GB WD 7200 64MB Caviar Blue (WD10EZEX) SATA 3 – 30233132-5)
- ID: UA-2023-12-18-016551-a
- Дата створення : 18.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20120065
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Оперативні запам’ятовувальні пристрої –...×-
ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Оперативні запам’ятовувальні пристрої – 30236110-6, комплект клавіатура та мишка, корпус ПК – 30237000-9, монітор – 30231000-7, материнська плата – 30237140-2, жорсткий диск – 30233132-5, твердотілий накопичувач – 30232000-4)
- ID: UA-2023-11-01-014006-a
- Дата створення : 01.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19485908
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -