-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2026-07-28-011744-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934304
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38662200ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2026-07-14-002719-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29805648
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38662200ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (кольорові), у комплекті з витратними матеріалами- ID: UA-2024-10-07-013418-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22813973
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38662200ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2024-10-07-013326-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22813880
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38662200ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -