-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
USB 3.2 Flash Drive 128 Gb.- ID: UA-2020-12-16-004950-a
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7791470
Відділ освіти Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області ЄДРПОУ: 43525038ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'юторне обладнання.Плата розширення.- ID: UA-2020-12-04-004485-b
- Дата створення : 04.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7542352
Відділ освіти Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області ЄДРПОУ: 43525038ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання (Комп'ютерне обладнання для формування нового освітнього...- ID: UA-2020-08-21-000931-a
- Дата створення : 21.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6010559
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43525038ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
флешки- ID: UA-2020-08-17-002623-a
- Дата створення : 17.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5944842
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43525038ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональних комп’ютерів (ноутбуки) 25 штук. Фабрика друку 25 штук.- ID: UA-2020-07-17-005212-b
- Дата створення : 17.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5631167
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43525038ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональних комп’ютерів (ноутбуки) 25 штук. Фабрика друку 25 штук. Мультімедійний проекто...×-
Персональних комп’ютерів (ноутбуки) 25 штук. Фабрика друку 25 штук. Мультімедійний проектор 25 штук.
- ID: UA-2020-07-09-006486-c
- Дата створення : 09.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5537920
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43525038ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерна техніка- ID: UA-2020-07-09-001340-b
- Дата створення : 09.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5529826
Відділ освіти Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області ЄДРПОУ: 43525038ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -