-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2024-11-13-016948-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23243815
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зовнішні жорсткі диски- ID: UA-2024-11-13-016844-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23243715
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерела безперебійного живлення- ID: UA-2024-11-13-016621-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23243501
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж, подовжувачі- ID: UA-2021-12-24-012726-c
- Дата створення : 24.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13438752
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пристрої резервного живлення- ID: UA-2021-12-16-003296-c
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13178651
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2021-12-14-018377-c
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13125916
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2021-12-07-018004-c
- Дата створення : 07.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12943605
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп'ютери в комплекті, ноутбук, планшет- ID: UA-2021-11-19-014976-a
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12597306
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клавіатура A4Tech KR-85 Black USB (10 шт), миша Logitech B100 USB (8 шт), чорнило Epson L1...×-
Клавіатура A4Tech KR-85 Black USB (10 шт), миша Logitech B100 USB (8 шт), чорнило Epson L1300 чорне (664) (1 шт), чорнило Epson L1300 синє (664) (1 шт), чорнило Epson L1300 черв. (664) (2 шт), чорнило Epson L1300 жовте (664) (2 шт)
- ID: UA-2021-10-18-000855-c
- Дата створення : 18.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11991325
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подовжувач з фільтром (4.5м, 5 розеток)- ID: UA-2021-08-31-004067-a
- Дата створення : 31.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11304410
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пам'ять 16 Gb SDRAM DDR4 2400- ID: UA-2021-07-07-010265-c
- Дата створення : 07.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10628108
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Накопичувач SSD 240Gb Kingston SSDNow A400 2.5" SATA III TLC SA400S37/240G- ID: UA-2021-05-05-001820-c
- Дата створення : 05.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9756234
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клавіатура A4Tech PS\2 - 2 шт, клавіатура Logitech USB - 3 шт, миша A4Tech PS\2 - 2 шт, ми...×-
Клавіатура A4Tech PS\2 - 2 шт, клавіатура Logitech USB - 3 шт, миша A4Tech PS\2 - 2 шт, миша Genius USB - 8 шт
- ID: UA-2020-12-10-006682-c
- Дата створення : 10.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7661753
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дисковід USB2.0 DVD+/-RW Asus SDRW-08D2S-ULITE/BLACK/ зовнішній, SLIM- ID: UA-2020-08-03-001292-c
- Дата створення : 03.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5780794
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення 450W, SSD накопичувач 256Gb 2.5' SATA- ID: UA-2020-06-05-003680-b
- Дата створення : 05.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5193186
УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА УРБАНІСТИКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26256694ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -