-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання та приладдя- ID: UA-2026-09-01-003073-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250065
Військова частина А0799 ЄДРПОУ: 08228777ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-04-14-002567-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28905329
Військова частина А0799 ЄДРПОУ: 08228777ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупівля USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 700, Диск CD HP CD-RW80 700MB 4X-12...×-
Закупівля USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 700, Диск CD HP CD-RW80 700MB 4X-12X Spindle 25шт
- ID: UA-2025-10-24-015150-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26888169
Військова частина А0799 ЄДРПОУ: 08228777ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Привід оптичний Gembird DVD-USB-02-SV, Накопичувач USB Goodram 64GB UTS3 Black USB 3.0 (UT...×-
Привід оптичний Gembird DVD-USB-02-SV, Накопичувач USB Goodram 64GB UTS3 Black USB 3.0 (UTS3-0640K0R11)
- ID: UA-2025-08-05-011092-a
- Дата створення : 05.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26058776
Військова частина А0799 ЄДРПОУ: 08228777ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання (монітор)- ID: UA-2024-05-07-010264-a
- Дата створення : 07.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21495572
Військова частина А0799 ЄДРПОУ: 08228777ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупівля комп'ютерного обладнання, витратних матеріалів- ID: UA-2024-04-04-002610-a
- Дата створення : 04.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21203576
Військова частина А0799 ЄДРПОУ: 08228777ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -