-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер Epson EcoTank A3 L11050 Wi-Fi- ID: UA-2026-09-01-002799-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249678
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали до комп'ютерної техніки- ID: UA-2025-12-26-010024-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27782031
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
багатофункціональний пристрій Canon- ID: UA-2025-12-05-010740-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27422276
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійний екран (Інтерактивна панель). Доставка, навчання та налаштування обладнання.- ID: UA-2025-04-30-006133-a
- Дата створення : 30.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25153813
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали до компютерної техніки- ID: UA-2025-04-24-002639-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25099818
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерне обладнання- ID: UA-2024-03-27-006931-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21138160
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сенсорний інформаційний термінал для вуличного використання (зі спеціалізованим програмним...×-
Сенсорний інформаційний термінал для вуличного використання (зі спеціалізованим програмним забезпеченням та розробкою індивідуального контенту. З модулем для людей з інвалідністю (на візках) та людей з вадами зору, комунікаційна система для людей з вадами слуху. Доставка, монтаж та налаштування обладнання)
- ID: UA-2024-01-22-012171-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20472572
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП лазерний- ID: UA-2023-12-20-012070-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20164136
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30232110-8 Лазерні принтериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект компютерного обладнання- ID: UA-2023-12-15-011767-a
- Дата створення : 15.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20089696
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерні миші- ID: UA-2023-08-28-004064-a
- Дата створення : 28.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18789986
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Периферійне компютерне обладнання- ID: UA-2023-06-23-006484-a
- Дата створення : 23.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18221957
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерне приладдя- ID: UA-2023-06-15-011843-a
- Дата створення : 15.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18120440
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
компютерне приладдя- ID: UA-2023-06-15-007529-a
- Дата створення : 15.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18116109
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Компютерне приладдя- ID: UA-2022-06-29-004062-a
- Дата створення : 01.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14830862
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ , НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерне периферійне обладнання- ID: UA-2020-10-26-001443-b
- Дата створення : 26.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6894498
Відділ культури, національностей та релігій ІМР ЄДРПОУ: 02221314ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -