-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" (комп’ютерне обладнання для господарської ді...×-
30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" (комп’ютерне обладнання для господарської діяльності, а саме багатофункціональний пристрій EPSON L6490 (C11CJ88405) для забезпечення роботи бухгалтерської служби ОНЕУ)
- ID: UA-2026-08-31-007913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241189
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп’ютери для створення «Лабораторії кіберзахисту та D...×-
30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп’ютери для створення «Лабораторії кіберзахисту та Data Science»)
- ID: UA-2026-06-30-010840-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29693997
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" (Комп’ютерна та відеопроекційна техніка, що...×-
30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" (Комп’ютерна та відеопроекційна техніка, що закуповуються під час реалізації проєктів, виконання програм допомоги, які підтримуються Європейським Союзом і міжнародними фінансовими організаціями на створення сучасного обладнаного навчального класу за проєктом «Смартфінанс»)
- ID: UA-2026-05-05-015313-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29126694
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компьютерне обладнання (USB флеш накопичувач Kingston 256GB,Накопичувач SSD 2.5" 480G...×-
Компьютерне обладнання (USB флеш накопичувач Kingston 256GB,Накопичувач SSD 2.5" 480GB S650 HP (345M9AA))
- ID: UA-2025-05-14-011412-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25302306
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2024-12-17-022557-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23730767
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лазерний принтер (БФП Canon i-SENSYS MF655CDW) згідно класифікатора ДК 021:2015:30230000-0...×-
Лазерний принтер (БФП Canon i-SENSYS MF655CDW) згідно класифікатора ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
- ID: UA-2023-08-08-011621-a
- Дата створення : 08.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18620191
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2021-10-19-000351-a
- Дата створення : 19.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12013629
Одеський національний економічний університет ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2020-12-18-008769-b
- Дата створення : 18.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7868560
Одеський національний економічний університет ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2020-11-17-006674-b
- Дата створення : 17.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7246658
Одеський національний економічний університет ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2019-12-19-001718-c
- Дата створення : 19.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4218196
Одеський національний економічний університет ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2019-12-18-000535-c
- Дата створення : 18.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4201695
Одеський національний економічний університет ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2019-09-16-001659-b
- Дата створення : 16.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3786371
Одеський національний економічний університет ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2019-04-05-000609-b
- Дата створення : 05.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3205879
Одеський національний економічний університет ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2018-11-06-000753-b
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2543379
Одеський національний економічний університет ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2018-10-31-000295-a
- Дата створення : 31.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2524055
Одеський національний економічний університет ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -