-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2026-04-22-005413-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28988834
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021-2015: 302...×-
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021-2015: 30237410-6 Комп’ютерні миші; ДК 021-2015: 30233180-6 Флеш-накопичувачі)
- ID: UA-2026-04-01-003587-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28787044
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-01-23-014884-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28037720
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Материнські плати» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021-2015: 30237140...×-
«Материнські плати» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021-2015: 30237140-2 Материнські плати)
- ID: UA-2025-08-11-001579-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26098461
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021-2015: 302...×-
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021-2015: 30237410-6 Комп’ютерні миші; ДК 021-2015: 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури)
- ID: UA-2025-07-14-007925-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25872928
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Компакт-диски (CD), універсальні цифрові диски (DVD), конверти для дисків паперові з віко...×-
«Компакт-диски (CD), універсальні цифрові диски (DVD), конверти для дисків паперові з віконцем» (ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015 - 30234300-1 Компакт-диски (CD); ДК 021:2015 - 30234400-2 Універсальні цифрові диски (DVD)))
- ID: UA-2025-02-11-013425-a
- Дата створення : 11.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24393619
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2025-02-11-010201-a
- Дата створення : 11.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24390404
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2024-12-24-006465-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23840613
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2024-12-20-012100-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23795195
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2024-08-14-000945-a
- Дата створення : 14.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22306918
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015 30230000-0 (Оптичні диски CD-R, 700 Мб, 52x, 50 шт; Ко...×-
Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015 30230000-0 (Оптичні диски CD-R, 700 Мб, 52x, 50 шт; Конверти для дисків, паперові з вікном, 100 шт))
- ID: UA-2024-07-09-010575-a
- Дата створення : 09.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22033169
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Лазерні принтери (Багатофункціональні пристрої)» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне об...×-
«Лазерні принтери (Багатофункціональні пристрої)» (ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021-2015: 30232110-8 Лазерні принтери))
- ID: UA-2024-05-28-009297-a
- Дата створення : 28.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21681165
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання (Оптичні диски Verbatim DVD-R 4.7Gb 16X Matt Silver 50 Pack Wrap Sp...×-
Комп’ютерне обладнання (Оптичні диски Verbatim DVD-R 4.7Gb 16X Matt Silver 50 Pack Wrap Spindle (43791)(ДК 021:2015 30233153-8 Пристрої для читання та/або запису компакт-дисків (CD) та універсальних цифрових дисків (DVD))
- ID: UA-2023-09-20-013358-a
- Дата створення : 20.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19035575
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання (диски CD-R) та код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнан...×-
Комп’ютерне обладнання (диски CD-R) та код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015 30233153-8 Пристрої для читання та/або запису компакт-дисків (CD) та універсальних цифрових дисків (DVD))
- ID: UA-2023-08-16-003306-a
- Дата створення : 16.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18687886
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лазерні принтери (ДК 021:2015– 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021: 2015: 30232110-...×-
Лазерні принтери (ДК 021:2015– 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021: 2015: 30232110-8 Лазерні принтери))
- ID: UA-2022-12-06-006022-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16113936
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -