-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція, міні-ПК / неттоп- ID: UA-2026-04-27-013133-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29043450
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції- ID: UA-2026-04-27-010435-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29040791
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція, графічний сервер (робоча станція)- ID: UA-2025-09-12-006950-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26417472
ДК 021:2015: 30214000-2 Робочі станціїЗавершена -