-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук ACER та планшети Lenovo- ID: UA-2024-12-04-014347-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23519060
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42430417ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет Samsung з чохлом – клавіатурою- ID: UA-2023-10-30-004106-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19451081
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42430417ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшети Lenovo- ID: UA-2023-10-30-002943-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19449920
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42430417ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп’ютер- ID: UA-2021-10-22-009096-b
- Дата створення : 22.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12097155
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42430417ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональні комп’ютери- ID: UA-2021-10-01-006523-b
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11800566
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42430417ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбуки та персональні комп’ютери- ID: UA-2021-09-28-007305-b
- Дата створення : 28.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11747545
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42430417ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбуки та персональні комп’ютери Лот 1 – Ноутбуки Лот 2 – Персональні комп’ютери- ID: UA-2021-08-20-010547-a
- Дата створення : 20.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11210661
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42430417ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональний комп`ютер та ноутбук- ID: UA-2020-08-19-006064-a
- Дата створення : 19.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5984424
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42430417ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональні комп`ютери- ID: UA-2020-08-07-006462-a
- Дата створення : 07.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5853930
УПРАВЛІННЯ "СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ" ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42430417ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -