-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Планшет 10.5" Microsoft Surface Go 2 Intel Pentium 4425Y- ID: UA-2026-08-25-012733-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30190105
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 16:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Lenovo LOQ 15ARP9- ID: UA-2026-06-24-012106-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29642043
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Lenovo LOQ 15ARP9- ID: UA-2026-05-11-001943-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29174215
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбук ASUS ExpertBook B1- ID: UA-2026-04-27-003840-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29034233
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моноблок HP ProOne 240 G10- ID: UA-2026-04-27-003553-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29033934
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-04-14-011702-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28914364
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки ASUS- ID: UA-2026-03-29-000168-a
- Дата створення : 29.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28758268
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Моноблоки- ID: UA-2026-03-29-000162-a
- Дата створення : 29.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28758262
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2025-10-10-013799-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26720136
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшети- ID: UA-2025-07-05-000233-a
- Дата створення : 05.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25803745
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2025-03-30-000619-a
- Дата створення : 30.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24862580
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет захищений Samsung Galaxy Tab Active 3- ID: UA-2024-11-19-004989-a
- Дата створення : 19.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23303908
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2024-10-17-009713-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22928830
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планшет захищений Samsung Galaxy Tab Active 3- ID: UA-2024-10-17-009455-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22928574
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планшет- ID: UA-2024-09-20-002856-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22650814
Військова частина А1736 ЄДРПОУ: 26613875ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -