-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одноплатний комп'ютер, ноутбук, сканер- ID: UA-2026-04-27-013487-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29043796
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція, міні-ПК / неттоп- ID: UA-2026-04-27-013133-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29043450
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робочі станції- ID: UA-2026-04-27-010435-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29040791
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція, графічний сервер (робоча станція)- ID: UA-2025-09-12-006950-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26417472
ДК 021:2015: 30214000-2 Робочі станціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2025-02-07-006677-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24352947
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2024-08-15-008640-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22326691
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних- ID: UA-2023-10-30-012322-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19459267
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональній компьютерATX/500Вт/H510M/i3- 10105/2*8Gb/480Gb/- ID: UA-2021-11-17-009730-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12534336
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -