-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Портативний зовнішній USB накопичувач ємністю не менш ніж 500GB»- ID: UA-2026-07-29-004357-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29939570
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбук HP250R G9- ID: UA-2026-07-17-005354-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29843401
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Автоматизоване робоче місце у складі»- ID: UA-2026-05-22-003172-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29307949
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Карти пам'яті, Оптичні диски- ID: UA-2026-04-29-005457-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29064995
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накопичувач HDD портативний, 2.5", 2 ТБ, USB- ID: UA-2026-04-02-010509-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28807907
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2025-10-15-000149-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26754905
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Автоматизоване робоче місце"- ID: UA-2025-10-14-004529-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26742653
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматизоване робоче місце- ID: UA-2025-06-13-001035-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25593359
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних- ID: UA-2025-06-13-000443-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25592840
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки Lenovo IdeaPad 1 15IAU7 (82QD00JARA)- ID: UA-2025-06-03-005096-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25488348
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2025-05-23-003365-a
- Дата створення : 23.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25393113
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Ноутбуки"- ID: UA-2024-12-06-013906-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23562105
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Автоматизоване робоче місце»- ID: UA-2024-11-19-007985-a
- Дата створення : 19.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23306691
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних- ID: UA-2024-08-13-005357-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22299324
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання та приладдя- ID: UA-2024-07-11-001563-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22045344
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -