-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та полігра...×-
Багатофункціональні пристрої згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
- ID: UA-2026-08-03-009707-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978151
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фотокопіювальне обладнання згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграф...×-
Фотокопіювальне обладнання згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
- ID: UA-2026-05-19-002194-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29262873
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Принтер Epson EcoTank L8050 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопі...×-
Принтер Epson EcoTank L8050 (або еквівалент) згідно коду ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
- ID: UA-2024-06-11-008518-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21801232
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональні пристрої (БФП)- ID: UA-2022-12-05-005136-a
- Дата створення : 05.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16094693
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
БФП Canon i-SENSYS MF264dw- ID: UA-2022-09-15-005897-a
- Дата створення : 15.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15343662
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -