-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (НК 024:2023 41550 Дезінфікуючі засоби для р...×-
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (НК 024:2023 41550 Дезінфікуючі засоби для рук, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ, НК 024:2023 47631 Засіб дезінфікувальний для медичних виробів, НК 031:2024 D0702 ІЗОПРОПІЛОВИЙ СПИРТ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ)
- ID: UA-2026-06-19-006640-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29593983
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби)- ID: UA-2024-01-31-011130-a
- Дата створення : 31.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20592393
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03077871ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -