-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімреактиви- ID: UA-2026-08-10-004887-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30036192
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімреактиви- ID: UA-2026-08-10-003522-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30034822
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімреактиви- ID: UA-2026-08-07-007187-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025378
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 24310000-0, Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви)- ID: UA-2026-07-08-004766-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29759507
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 24310000-0, Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви)- ID: UA-2026-05-06-010030-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29136957
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 24310000-0, Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви)- ID: UA-2026-03-12-010874-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28588171
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 24310000-0, Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви)- ID: UA-2026-01-27-000269-a
- Дата створення : 27.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28064582
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімреактиви- ID: UA-2025-12-03-002876-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27369399
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімічні реактиви- ID: UA-2025-11-24-008734-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27238377
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 24310000-0, Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви)- ID: UA-2025-08-22-010327-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26220721
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімреактиви- ID: UA-2025-05-07-007060-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25224592
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 24310000-0, Основні неорганічні хімічні речовини (Хімічні реактиви)- ID: UA-2025-02-03-016409-a
- Дата створення : 03.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24292025
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімреактиви- ID: UA-2024-12-04-004779-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23509608
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімреактиви- ID: UA-2024-12-03-011724-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23496151
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімреактиви- ID: UA-2024-12-02-000473-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23466944
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -