-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2025-11-21-004929-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27215292
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для облаштування найпростішого укриття в акушерсько-гінек...×-
Придбання будівельних матеріалів для облаштування найпростішого укриття в акушерсько-гінекологічному підрозділі
- ID: UA-2025-04-29-006364-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25141561
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для облаштування найпростішого укриття в акушерсько-гінек...×-
Придбання будівельних матеріалів для облаштування найпростішого укриття в акушерсько-гінекологічному підрозділі
- ID: UA-2025-01-29-006746-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24229177
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2023-11-06-011191-a
- Дата створення : 06.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19527841
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів, інвентарю та іструментів для проведення ремонтних робіт...×-
Придбання будівельних матеріалів, інвентарю та іструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2023-07-27-000500-a
- Дата створення : 27.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18514106
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентар для інструментів для проведення рем...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентар для інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2023-06-26-006638-a
- Дата створення : 26.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18236293
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентар для інструментів для проведення рем...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, інвентар для інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2023-06-26-006466-a
- Дата створення : 26.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18236118
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рукавички (ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)- ID: UA-2023-01-19-006110-a
- Дата створення : 19.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16648445
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів для поточного ремонту електромережі лікарні п...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів для поточного ремонту електромережі лікарні по вул. Шевченка 63 господарським способом (ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)
- ID: UA-2022-10-05-001241-a
- Дата створення : 05.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15499419
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Рукавички (ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)- ID: UA-2022-01-19-008054-a
- Дата створення : 19.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13663757
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Перчатки: Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстуровіні, ультратонкіне припудрені...×-
Перчатки: Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстуровіні, ультратонкіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, текстурованіне припудрені в асс ортименті S,M,L; Рукавички стерильні хірургічні з пудрою в S,M,L; Рукавички оглядові латексні нестерильні, припудрені S,M,L; Рукавички, синтетичні хірургічні стерильні неприпудрені з полімерним покриттям; Рукавички оглядові нітрилові міцні,без пудри, нестерильні, розмір, М, L; Рукавички оглядові нітрилові ультра довгі (без пудри) нестерильні, розмір, М, L; Рукавички латексні хімічного захисту оглядові нестерильні неприпудрені; Рукавички хірургічні подвійні стерильні; Рукавички оглядові латексні нестерильні, не припудрені S,M,L; Рукавички оглядові латексні (без пудри) нестерильні для маніпуляцій з Високим Ризиком, розмір, S,М,L (код за ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)
- ID: UA-2021-02-23-006904-b
- Дата створення : 23.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8757607
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Рукавички (код за ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)- ID: UA-2020-12-30-000408-a
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8064538
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Рукавички (код за ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)- ID: UA-2020-12-21-007806-c
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7891294
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Рукавички (код за ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)- ID: UA-2020-12-21-007644-c
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7891058
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Рукавички (код за ДК 021:2015 18420000-9 - Аксесуари для одягу)- ID: UA-2020-12-09-005230-c
- Дата створення : 09.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7629046
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -