-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трактор-косарка- ID: UA-2026-07-22-009380-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29883293
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМАРАНТ" ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трактор-косарка- ID: UA-2026-06-03-013013-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29428566
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМАРАНТ" ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для забезпечення благоустрою населених пунктів (Мотокоса FS460, полотно 225-24 доло...×-
Товари для забезпечення благоустрою населених пунктів (Мотокоса FS460, полотно 225-24 долото)
- ID: UA-2025-10-28-012881-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26919886
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМАРАНТ" ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мотокоса FS 460- ID: UA-2024-12-19-014244-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23772280
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМАРАНТ" ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трактор-косарка RT RT 5097.1 Z або еквівалент- ID: UA-2023-10-16-014390-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19301001
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМАРАНТ" ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мотокоса FS 410- ID: UA-2023-05-26-004041-a
- Дата створення : 26.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17904778
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМАРАНТ" ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газонокосарка Husqvarna LC 235S- ID: UA-2021-06-16-002938-a
- Дата створення : 16.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10376008
КП "Амарант" Солонківської сільської ради ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мотокоса- ID: UA-2021-04-27-006373-c
- Дата створення : 27.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9705386
КП "Амарант" Солонківської сільської ради ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мотокоса FS56, ніж 230-2- ID: UA-2020-06-24-000130-c
- Дата створення : 24.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5379789
КП "Амарант" Солонківської сільської ради ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мотокоса FS56, ніж 230-2- ID: UA-2020-06-18-002320-b
- Дата створення : 18.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5319724
КП "Амарант" Солонківської сільської ради ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мотокоса FS56, ніж 230-2- ID: UA-2020-06-18-000290-c
- Дата створення : 18.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5313368
КП "Амарант" Солонківської сільської ради ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газонокосарка- ID: UA-2018-05-29-000094-c
- Дата створення : 29.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2021191
КП "Амарант" Солонківської сільської ради ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мотокоса- ID: UA-2018-05-17-001559-a
- Дата створення : 17.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1987317
КП "Амарант" Солонківської сільської ради ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мотокоса- ID: UA-2018-05-14-002054-a
- Дата створення : 14.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1972904
КП "Амарант" Солонківської сільської ради ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газонокосарка- ID: UA-2018-05-14-002011-a
- Дата створення : 14.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1972891
КП "Амарант" Солонківської сільської ради ЄДРПОУ: 31507691ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -