-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб столичний житній 0,95 кг в упаковці, хліб пшеничний 0,6 кг в упаковці- ID: UA-2025-12-15-011760-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27563665
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб з пшеничного борошна, в упаковці, Хліб з суміші житнього і пшеничного борошна, в упак...×-
Хліб з пшеничного борошна, в упаковці, Хліб з суміші житнього і пшеничного борошна, в упаковці
- ID: UA-2025-11-28-009773-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27318026
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хлібопродукти)- ID: UA-2024-12-20-010244-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23793340
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хлібопродукти)- ID: UA-2023-11-28-013083-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19813993
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Хліб із пшеничного борошна, білий (хліб білий) та хліб із суміші житньо-пшеничного борошн...×-
«Хліб із пшеничного борошна, білий (хліб білий) та хліб із суміші житньо-пшеничного борошна (хліб житній)
- ID: UA-2022-11-24-009436-a
- Дата створення : 24.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15984810
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 2
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб із пшеничного борошна, білий (хліб білий) та хліб із суміші житньо-пшеничного борошна...×-
Хліб із пшеничного борошна, білий (хліб білий) та хліб із суміші житньо-пшеничного борошна (хліб житній)
- ID: UA-2022-07-13-003905-a
- Дата створення : 13.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14895964
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб із пшеничного борошна, білий (хліб білий) та хліб із суміші житньо-пшеничного борошна...×-
Хліб із пшеничного борошна, білий (хліб білий) та хліб із суміші житньо-пшеничного борошна (хліб житній)
- ID: UA-2021-12-31-005178-c
- Дата створення : 31.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13534943
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб із пшеничного борошна, білий (хліб білий) та хліб із суміші житньо-пшеничного борошна...×-
Хліб із пшеничного борошна, білий (хліб білий) та хліб із суміші житньо-пшеничного борошна (хліб житній)
- ID: UA-2021-06-25-004260-c
- Дата створення : 25.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10490696
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб білий. Хліб житній.- ID: UA-2021-01-25-009012-b
- Дата створення : 25.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8253135
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб білий. Хліб житній.- ID: UA-2021-01-13-000854-a
- Дата створення : 13.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8124852
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб білий. Хліб житній.- ID: UA-2021-01-13-000502-a
- Дата створення : 13.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8124407
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб із пшеничного борошна, білий.(хліб білий). Хліб із суміші житньо-пшеничного борошна (...×-
Хліб із пшеничного борошна, білий.(хліб білий). Хліб із суміші житньо-пшеничного борошна (хліб житній)
- ID: UA-2020-09-15-002054-b
- Дата створення : 15.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6295869
КНП "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб білий- ID: UA-2020-09-03-001384-c
- Дата створення : 03.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6145180
КНП "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб житній- ID: UA-2020-09-03-001086-c
- Дата створення : 03.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6143332
КНП "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб білий- ID: UA-2020-08-05-001984-c
- Дата створення : 05.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5814258
КНП "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -