-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20%- ID: UA-2026-09-02-014267-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272990
СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 В СМТ КЛЕВАНЬ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Йогурт питний 2-2,5%, фасування 115-125г, стакан пластиковий; Кефір; Сметана- ID: UA-2026-01-05-006085-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27838621
СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 В СМТ КЛЕВАНЬ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2025-02-26-004778-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24547678
СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 В СМТ КЛЕВАНЬ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кефір 2,5%, фасування 200г, стакан пластиковий; Йогурт питний, фасування 0,125 г, стакан п...×-
Кефір 2,5%, фасування 200г, стакан пластиковий; Йогурт питний, фасування 0,125 г, стакан пластиковий; Сметана
- ID: UA-2024-12-26-013075-a
- Дата створення : 26.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23882531
СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 В СМТ КЛЕВАНЬ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молочні продукти різні (Сметана; Йогурт питний; Кефір)- ID: UA-2023-12-21-020501-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20197136
СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 В СМТ КЛЕВАНЬ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір 2,5 %, сметана 20 %, йогурт 2,5%)- ID: UA-2023-01-12-007968-a
- Дата створення : 12.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16583094
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КЛЕВАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір 2,5 %, сметана 20 %, йогурт 2,5%)- ID: UA-2022-01-17-007657-a
- Дата створення : 17.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13628480
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КЛЕВАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір 2,5 %, сметана 20 %, йогурт 2,5%)- ID: UA-2022-01-04-002432-c
- Дата створення : 04.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13540044
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КЛЕВАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір 2,5 %, сметана 20 %, йогурт 2,5%)- ID: UA-2021-12-30-008775-c
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13522790
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КЛЕВАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20% жирності- ID: UA-2021-01-22-010976-b
- Дата створення : 22.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8230535
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КЛЕВАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування: молоко та молочна продукція ( молоко згущене, молоко,сметана, кефір)- ID: UA-2017-08-22-001643-a
- Дата створення : 22.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1083599
Комунальний заклад КЛЕВАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №1 І-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21087614ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -