-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче; Свинина- ID: UA-2024-12-27-008171-a
- Дата створення : 27.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23894292
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свинина, куряче філе- ID: UA-2024-02-13-011379-a
- Дата створення : 13.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20733843
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свинина, куряче філе- ID: UA-2024-02-05-012526-a
- Дата створення : 05.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20641564
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо свинини, філе куряче- ID: UA-2024-01-26-013379-a
- Дата створення : 26.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20544263
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М’ясо свинини, філе куряче- ID: UA-2023-12-13-019112-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20050371
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мясо: свинина охолоджена, куряче філе вагове, охолоджене; 15110000-2 М’ясо за ДК 021:2015...×-
Мясо: свинина охолоджена, куряче філе вагове, охолоджене; 15110000-2 М’ясо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2022-12-22-017113-a
- Дата створення : 22.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16404191
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Свинина охолоджена, телятина охолоджена, куряче філе охолоджене, вагове; 15110000-2 М’ясо...×-
Свинина охолоджена, телятина охолоджена, куряче філе охолоджене, вагове; 15110000-2 М’ясо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2022-09-07-004086-a
- Дата створення : 07.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15272380
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Свинина охолоджена, куряче філе охолоджене, вагове, телятина охолоджена- ID: UA-2022-02-15-006337-b
- Дата створення : 15.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14134239
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свинина охолоджена; Куряче філе охолоджене, вагове; Телятина охолоджена;- ID: UA-2022-01-11-000236-a
- Дата створення : 11.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13567447
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче, м'ясо- ID: UA-2021-12-15-019586-c
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13165725
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2021-12-15-000549-c
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13133592
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2021-11-27-000043-a
- Дата створення : 27.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12738192
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2021-10-26-010806-b
- Дата створення : 26.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12159228
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2021-08-20-011050-a
- Дата створення : 20.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11211546
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо (свинини), філе куряче (охолоджене)- ID: UA-2021-08-20-010360-a
- Дата створення : 20.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11210354
Відділ освіти Кременецької міської ради ЄДРПОУ: 40210966ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -