-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо (Лопатка яловича без кістки, охолоджена, ДСТУ 4589; Четв...×-
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо (Лопатка яловича без кістки, охолоджена, ДСТУ 4589; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДСТУ 3143; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143)
- ID: UA-2026-01-13-003191-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27889099
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лопатка яловича без кістки, охолоджена, ДСТУ 4589; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДС...×-
Лопатка яловича без кістки, охолоджена, ДСТУ 4589; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДСТУ 3143; Філе куряче, охолоджене, ДСТУ 3143
- ID: UA-2025-01-15-015139-a
- Дата створення : 15.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24037557
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589, 1 кг; Четвертина задня куряча, охо...×-
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589, 1 кг; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДСТУ 3143, 1 кг
- ID: UA-2024-02-12-010889-a
- Дата створення : 12.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20718145
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо (М'якоть без кістки яловича 1 категорії, охолоджена...×-
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо (М'якоть без кістки яловича 1 категорії, охолоджена, вагова; чверть задня куряча, охолоджена, вагова)
- ID: UA-2023-03-31-006216-a
- Дата створення : 31.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17386717
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (М'якоть без кістки яловича 1 категорії, охолоджена, ваг...×-
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (М'якоть без кістки яловича 1 категорії, охолоджена, вагова; чверть задня куряча, охолоджена, вагова)
- ID: UA-2022-05-23-005219-a
- Дата створення : 23.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14644877
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м’якоть без кістки яловичина, охолоджена)- ID: UA-2022-03-31-000934-b
- Дата створення : 31.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14440915
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (четвертина куряча охолоджена)- ID: UA-2022-03-31-000708-b
- Дата створення : 31.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14440490
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м'ясо яловичини 1 категорії, охолоджене)- ID: UA-2021-10-08-005307-b
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11903777
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, 1 категорія, ДСТУ 4589- ID: UA-2021-03-02-009644-b
- Дата створення : 02.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8874900
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, 1 категорія, ДСТУ 4589- ID: UA-2021-02-22-014676-b
- Дата створення : 22.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8744703
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Чверть задня курячя, охолоджена, вагова, ДСТУ 3143- ID: UA-2021-02-22-013904-b
- Дата створення : 22.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8743370
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (яловичина,курячі стегна)- ID: UA-2021-01-19-002187-b
- Дата створення : 19.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8179947
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо- ID: UA-2020-04-13-003535-b
- Дата створення : 13.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4810396
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо(Четвертина куряча, м'ясо яловиче).- ID: UA-2019-12-20-003330-b
- Дата створення : 20.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4225757
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (яловичина та четвертинки курячі)- ID: UA-2019-02-07-002373-b
- Дата створення : 07.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2977334
Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер ЄДРПОУ: 02001274ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -