-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби (Олива для газомотокомпресорів)- ID: UA-2026-07-30-002747-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29949605
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 19 днів назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби (Моторні оливи)- ID: UA-2026-05-28-012411-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29375902
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби (Олива для газомотокомпресорів (Лот №1 Олива для газомотокомпресорів, Лот...×-
Мастильні засоби (Олива для газомотокомпресорів (Лот №1 Олива для газомотокомпресорів, Лот №2 Олива для газомотокомпресорів)
- ID: UA-2026-05-28-001516-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29365029
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена